بی حجابی خانم مجری وسط تهران/ ویدئو

شیرین صمدی اخیرا فیلمی از خود را در حال قدم زدن در خیابان های تهران منتشر کرده است.

بی حجابی خانم مجری وسط تهران/ ویدئو

شیرین صمدی، هنرمند ایرانی، با انتشار یک ویدیو در اینستاگرام خود نوشت: «مرسی که از من بی‌اجازه فیلم می‌گیرین، البته باعث افتخاره. ولی مثل این دوست محترم برام بفرستین. اینجا ایران است.»

او زاده آذر ماه سال 1363 در شهر اصفهان است. شیرین صمدی مدرک لیسانس رشته علوم اجتماعی را دارد و از مجریان قدیمی برنامه کودک و برنامه های جدید صدا و سیما است و البته به بازیگری هم علاقه داشته است.

او در اواخر سال 1376 بازیگری را در شهر زادگاهش آغاز کرد و فقط 15 ساله بود که داور دوره چهاردهم جشنواره کودک و نوجوان شد و در سال های بعد هم داور سازمان ملی را بعهده داشته است.

شروع فعالیت مجری گری

نخستین فعالیت او در عرصه اجرا از شبکه اصفهان شروع شد و در سال 83 وارد صدا و سیما شد و برنامه مسیر سبز جوانی نخستین تجربه جدی او بود و بعد از مدتی نیز وارد حوزه خردسالان شد.

او از سال 91 وارد شبکه یک سیما شد. او در برنامه صبح بخیر ایران و همچنین سیمای خانواده هم مجری بود.

 

 دیگر فعالیت های او

او 8 سال نمایش و تئاتر کودک را تدریس کرده و مربی تئاتر کانون اصلاح و تربیت اصفهان و مرکز نگهداری کودکان خیابانی نیز بوده است و مدتی هم نویسندگی و خبرنگاری نیز کرده است.

ماجرای ممنوع الکار شدن

او در سال 1396پس از بازی در یک تئاتر و منتشر نمودن عکس و تیزر آن در شبکه اجتماعی، از کار برکنار شد. او می گوید که در این عکس بی حجاب هم نبود ولی از او ایراد گرفته شده است.

انتشار عکس بی حجاب

در تاریخ 23 تیر ماه سال 1400 او عکسی بی حجاب از خودش منتشر کرد و به کار خود در تلویزیون ایران به طور کل پایان داد.

منبع: رکنا
کد مطلب: ۳۶۳۳۱۱
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت