شاهکار جدید شبکه سه: بحران مجری و حذف چهره‌ها

نگاهی به برنامه‌های شبکه سه نشان می‌دهد حامد سلطانی، اجرای سه برنامه کاملا متفاوت این شبکه را بر عهده گرفته است.

شاهکار جدید شبکه سه: بحران مجری و حذف چهره‌ها

 عدم تمایل برخی از چهره‌ها به همکاری با شبکه سه و همچنین محدودیت‌های ویژه مدیریتی در این شبکه برای بسیاری از مجریان توانمند، باعث شده مجموع مجریان برنامه‌های مختلف این شبکه در سبد محدودی قرار گیرد و دستمایه انتقاد فعالان رسانه‌ای شود.

بررسی برنامه‌های اخیر شبکه سه نشان می‌دهد یک مجری، اجرای سه برنامه این شبکه را بر عهده گرفته است. برنامه‌ای مخصوص به کودکان، مسابقه مداحی و برنامه صبحگاهی سه اجرای این مجری شبکه سه است. اجراهایی که اولا نسبت به هم بی ربط و با فاصله است و ثانیا نیازمند نگاه و محتوای تخصصی برای آنتن است.

همچنین برنامه جدید «خودمونی» با اجرای کاملا غیر حرفه‌ای و ضعیف مهران رجبی، بازیگر خوب و کاربلد سینما و تلویزیون با انتقاد شدید همراه شده است. ضمن آنکه برنامه «رویانیوم» که برنامه ترکیبی جدید شبکه سه است نیز با یک مجری ویژه روی آنتن رفت؛ بشیر حسینی! کارشناس دو دوره عصر جدید که اتفاقا نقطه ضعف بزرگش، اجرا و بیان بود!

ظاهرا علی فروغی در شبکه سوم سیما در حال آزمون و خطای رونمایی از چهره‌های خودی برای آنتن اصلی‌ترین شبکه تلویزیونی است که این روزها، مخاطب همیشگی خود را از دست داده است و شاید دلیل اصلی آن کوچه چهره‌های شناخته شده و محبوب تلویزیون از این شبکه به خانه و یا شبکه نمایش خانگی باشد.

منبع: تازه نیوز
کد مطلب: ۳۶۳۶۶۵
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت