پشت پرده پیشنهاد گزارشگری جام جهانی به عادل فردوسی‌پور/ پای یک اپلیکیشن و نه صدا و سیما در میان است

ابتدای هفته خبر پیشنهاد گزارشگری بازی‌های جام جهانی به عادل فردوسی‌پور منتشر شد. بعد هم خبر رسید عادل این پیشنهاد را رد کرده و گفته در این وضعیت صدای مردم شنیدنی‌تر است.

پشت پرده پیشنهاد گزارشگری جام جهانی به عادل فردوسی‌پور/ پای یک اپلیکیشن و نه صدا و سیما در میان است

تصور عمومی بر این بود که صداوسیما از مجری و گزارشگر محبوب دعوت کرده تا در ویژه‌برنامه‌های سازمان حضور پیدا کند. بر این اساس حتی تحلیل‌های زیادی هم پیرامون رد دعوت صداوسیما از سوی عادل صورت گرفت. با این حال اخبار دیگری منتشر شد مبنی بر اینکه صداوسیما قصدی برای همکاری با فردوسی‌پور نداشته. یعنی سازمان پیشنهاد همکاری به عادل را تکذیب کرد.

 

برخی کاربران فضای مجازی و فعالان رسانه‌ای گفتند صداوسیما وقتی متوجه شده عادل دعوت آنها را رد کرده، پیشنهاد همکاری را از اساس تکذیب کرده تا جلوی ضایع شدنش را بگیرد. اما اطلاعاتی که از نزدیکان مجری سرشناس به گوش رسیده نشان می‌دهد واقعاً صداوسیما قصدی برای همکاری با فردوسی‌پور نداشته و یکی از پلتفرم‌های فضای مجازی که این روزها به پخش بازی‌های جام جهانی مشغول است به عادل پیشنهاد همکاری داده است.

 

این پلتفرم که در دوران فیلترینگ شدید شبکه‌های اجتماعی خارجی تلاش دارد جایی میان مردم برای خود دست‌وپا کند در یک ماه گذشته به بسیاری از مجریان سرشناس و البته مغضوب صداوسیما و همچنین خبرنگاران ورزشی سرشناس پیشنهاد همکاری داده بود تا بتواند برند خود را ارتقا دهد. طبق شنیده‌ها، پلتفرم یادشده سعی داشته قراردادی با عادل فردوسی‌پور برای گزارش مسابقات جام جهانی منعقد کند، علاوه بر این پیشنهاد مالی قابل توجهی نیز در میان بوده. بنا بر اطلاعات به‌دست‌آمده، پلتفرم مذکور برای گزارش هر بازی یک رقم میلیاردی به عادل فردوسی‌پور پیشنهاد داده بود که با مخالفت این گزارشگر روبه‌رو شد.

 

چندی پیش مجبتی پوربخش یکی دیگر از مجریان سرشناس تلویزیون که بعد از وقایع اخیر از صداوسیما حذف شد در توییتی اعلام کرد یکی از پلتفرم‌های داخلی به او پیشنهاد داده اجرای ویژه‌برنامه جام جهانی را با دستمزد هر برنامه ۱۰۰ میلیون تومان در این شبکه اینترنتی بر عهده بگیرد اما پوربخش به دلیل اینکه آن اپلیکیشن «گاهی توی گوشی مردم فضولی می‌کنه» پیشنهاد آنها را رد کرده و در نهایت یک پیشکسوت فوتبال با همان رقم قبول کار کرده است.

منبع: اعتماد آنلاین
کد مطلب: ۳۶۳۹۸۲
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت