ادبیات دور از اخلاق مهدی تاج در تلویزیون/ شب شکست مجریان کارنابلد صدا و سیما/ ویدئو

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران، با ادبیاتی دور از اخلاق به دو مجری نه چندان مسلط تلویزیون حسابی تاخت.

ادبیات دور از اخلاق مهدی تاج در تلویزیون/ شب شکست مجریان کارنابلد صدا و سیما/ ویدئو

با اتمام بازی‌های جام جهانی حالا فرصت مناسبی دست داده تا عملکرد تیم ملی در رقابت‌های قطر مورد ارزیابی قرار بگیرد. با این حال این موضوع که چه کسی و چه ارگانی قرار است ارزیابی را رقم بزند محل سوال است.

تلویزیون مطابق با دوره‌های اخیر در این زمینه پیشگام شده و با دعوت کردن مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران، تلاش کرد گفت‌و‌گویی به ظاهر چالشی با این مدیر داشته باشد. تاج که پیش از این هم نشان داده بود فقط حاضر است با صداوسیما گفتگو کند، در مصاحبه اخیر چنان دست بالا را داشت که شکست بدی برای تلویزیون و مجریانش ثبت شد.

درست است که بسیاری از کاربران در فضای مجازی، ادبیات تاج در گفتگو با جواد خیابانی و مجری جوان برنامه را نپسندیده و دور از اخلاق حرفه‌ای توصیف کردند، ولی واقعیت این است که هیچ کدام از این دو مجری در حدو اندازه‌های فردی که قرار باشد مهدی تاج و عملکردش را زیر سوال ببرند نبودند. عدم تسلط کافی آن‌ها روی موضوع از یک طرف و باختن جنگ روانی که تاج در این گفتگو به وجود اورد، باعث شد تا باز هم تلویزیون شکستی جدید متحمل شود. تاج قبل از این هم با محمدحسین میثاقی، گفت و گویی مشابه داشت که باز دست بالا از آن خارج شد. انتشار چنین مصاحبه‌هایی در بازه‌های زمانی مختلف علاوه بر عدم تسلط مجریانی که قرار است عهده دار گفتگو باشند، جای خالی چهره‌های سرشناسی همچون عادل فردوسی پور را بیش از پیش مشخص می‌کند.
 
 
منبع: فرارو
کد مطلب: ۳۶۴۶۳۷
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت