کنایه مدیر منوتو به حمید فرخ‌ نژاد

در یکی از این واکنش‌ها، کیوان عباسی مدیر رسانه معاند «منوتو» در توئیتر به فرخ‌نژاد کنایه زد و نوشت: «یک سلبریتی معروف اول گفت با هیچ رسانه ایرانی مصاحبه نمی‌کنه، بعد از کجا سر درآورد.»

کنایه مدیر منوتو به حمید فرخ‌ نژاد

شهرام همایون از چهره‌های ضدانقلاب‌ نیز در یک برنامه تلویزیونی واکنش تندی به حضور فرخ‌نژاد در شبکه اینترنشنال نشان داد و گفت که او برای گفت‌و‌گو، پول گرفته است.

همایون گفت: «حرف می‌خواهید بزنید در یوتیوب بزنید و جایی نروید. این جهل سیاسی تا کجا؟ همه اینها به پول برمی‌گرده؛ به این کارها مزدوری گفته می‌شه، مزد می‌گیرد و کار انجام می‌دهد.» 

از جمله اتفاقات چند ماهه اخیر، تعمیق شکاف میان رسانه‌های بیگانه فارسی‌زبان بوده است. پیش از این نیز مجری شبکه منوتو با انتقاد از سوءاستفاده مسیح علی‌نژاد از مادران زندانیان سیاسی و کشته‌شدگان آبان 98، دراین‌باره اذعان کرده بود که علی‌نژاد با فروش ویدیوهای احساسی این افراد کاسبی می‌کند.

همچنین رعنا رحیم‌پور مجری شبکه بی‌بی‌سی که به‌واسطه هجمه‌های ضدانقلاب مجبور به کناره‌گرفتن از فعالیت رسانه‌ای شد، ترویج خشونت، تروریسم و تجزیه‌طلبی را از جمله مهمترین کارویژه‌های رسانه سعودی ایران اینترنشنال در قبال ایران عنوان کرده بود.

منبع: ایران
کد مطلب: ۳۶۴۷۲۲
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت