پخش نسخه سریالی «موقعیت مهدی» برای ماه رمضان

نسخه سریالی فیلم تحسین شده«موقعیت مهدی» با نام «عاشورا» رمضان سال 1402 روی آنتن شبکه یک می‌رود.

پخش نسخه سریالی «موقعیت مهدی» برای ماه رمضان

  شبکه یک برای ماه رمضان سال 1402 ، دو سریال را برای پخش در نظر گرفته است.  سریال اصلی این شبکه فصل چهارم سریال « نون خ » به کارگردانی سعید آقاخانی است که همزمان با شروع سال نو روی آنتن می‌رود و پخش آن در ایام ماه رمضان نیز ادامه پیدا می‌کند.

از آنجاییکه این سریال فضایی شاد و کمدی دارد، در شب‌های قدر و به مدت پنج شب پخش آن متوقف می‌شود. شبکه یک در نظر دارد در این ایام مینی سریال « عاشورا » را روانه آنتن کند. این پروژه نسخه سریالی فیلم تحسین شده « موقعیت مهدی » است که به کارگردانی هادی حجازی‌فر تولید شده است.

«عاشورا» از محصولات سیما فیلم است که در زمان تولید تهیه کندگی آن را ابو الفضل صفری برعهده داشت، اما در ادامه تهیه‌کنندگی پروژه به حبیب‌الله والی‌نژاد واگذار شد.
در این سریال موقعیت گردان عاشورا در جنگ تحمیلی به فرماندهی شهید مهدی باکری روایت می‌شود. هادی حجازی‌فر علاوه بر کارگردانی نقش شهید مهدی باکری را هم در این سریال بازی می‌کند. وحید حجازی‌فر هم عهده دار نقش سهید حمید باکری است. ژیلا شاهی و روح‌الله زمانی دیگر بازیگران این فیلم- مجموعه هستند.

پخش نسخه سریالی «موقعیت مهدی» برای ماه رمضان

«موقعیت مهدی» نسخه سینمایی این سریال سال گذشته در چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر روی پرده رفت و موفق شد سیمرغ بلورین بهترین فیلم را از آن خودش کند. این اثر نوروز 1401 نیز به عنوان یکی از فیلم‌های اکران عید روی پرده رفت و توانست در نهایت نزدیک به 12 میلیارد و 500 میلیون تومان فروش کند.

منبع: افکار نیوز
کد مطلب: ۳۶۴۹۰۰
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت