کنایه‌های مجری صدا و سیما به کارشناس شبکه افق پس از حمله به علی دایی/ عکس

حمید محمدی، مجری و گوینده خبر صداوسیما در پستی اینستاگرامی از علی دایی حمایت کرد.

کنایه‌های مجری صدا و سیما به کارشناس شبکه افق پس از حمله به علی دایی/ عکس

علی دایی در ماه‌های گذشته بار‌ها مورد حمله بعضی افراد قرار گرفته بود و در جدیدترین این حملات، امیرحسین حاجی نصیری، کارشناس شبکه افق او را قهرمان ندانست و گفت، چون قدش بلند بود، توپ به سرش می‌خورد و وارد دروازه می‌شد.

همین نظر عجیب و توهین آمیز کارشناس شبکه افق باعث شد تا فوتبالی‌ها و افراد سرشناس از اسطوره فوتبال ایران حمایت کنند.

حمید محمدی مجری و گوینده اخبار در حمایت از علی دایی در اینستاگرامش نوشت: «میگه: “خدا قد بلندی بهش داده، توپ رو سانتر می‌کردند، می‌خورد به سرش و می‌فت تو گل”… البته این رو هم اضافه کنم که نامبرده (عین-دال) ۱۰۹ گل ملی هم با همین روش ناجوانمردانه زد. لاکردار با اون قدش که -تکرار می‌کنم- “خدا” بهش داده وگرنه خودش که عددی نیست، دو تا پاس گل غیر اخلاقی و پلید هم تو بازی با استرالیا و آمریکا داد که اولی باعث اون صعود تاریخی و دومی باعث اون برد موندگار شد. راستی! بدتر از قدش، طحالش هم خیلی بلند بود! انقدر بلننند که پاره هم می‌شد، به روی خودش نمی‌آورد و ادامه می‌داد… آره مشتی! میفهمم چی میگی. اصلا چیه این فوتبال؟ ۱۱ تا آدم دراز گنده دنبال یه توپ می‌دوند که چی بشه؟ میدونی، من میگم مرد باید کوتاه باشه. هم خودش، هم فکرش، هم دنیاش…»

(عکس) کنایه‌های تند رفیق عادل فردوسی‌پور پس از حمله به علی دایی

منبع: خبر ورزشی
کد مطلب: ۳۶۴۹۶۴
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

  • ع ق ارسالی در

    ان مجری که حرف بدی نزد چرا دائی برای انها (مدافعین حرم و انسانهای مومن و متعهد ) اسطوره و قهرمان باشد ؟ خوب نیست و ارزش معنوی ندارد بلکه با موضع گیری در اغتشاشات منفور عده ای کثیر است

  • ناشناس ارسالی در

    احسنت به شما مجری مردمی که مثل بعضیا نیستین به خاطر ی لقمه نون سکوت نمی کنید

دیدگاه

تازه ها

یادداشت