توصیه «کیهان» به قوه قضائیه برای برخورد «قاطع» با مدیران و خبرنگاران روزنامه‌های اصلاح‌طلب

روزنامه کیهان نوشت: جرم بزرگ‌تر و جنایت عظیم‌تر، را کسانی مرتکب شده‌اند که تحت عناوینی همچون فعال سیاسی، روزنامه‌نگار و... زمینه این جنایات را فراهم کرده و در ادامه نیز به تطهیر و تبرئه جانیان و آدم‌کُشان اغتشاشات اخیر پرداختند.

توصیه «کیهان» به قوه قضائیه برای برخورد «قاطع» با مدیران و خبرنگاران روزنامه‌های اصلاح‌طلب

در حالی ‌که مدیران نشریات طیف مدعی اصلاحات باید پاسخگوی عملکرد خود در همصدایی با جریان معاند و ضدانقلاب در جریان اغتشاشات اخیر و تلاش برای حمایت و تطهیر اغتشاشگران باشند، در جای طلبکار نشسته و به بازداشت خبرنگاران خود که همکاری برخی از آنها با سرویس‌های جاسوسی آشکار شده معترض شده‌اند.

بریدن گلوی مأمور پلیس، آتش زدن مدافعان امنیت، شکنجه طلبه بسیجی‌، بستن خیابان‌، ایجاد ارعاب برای کسبه و بازاریان با هدف اعتصاب اجباری که همگی از مصادیق ارتکاب جرم و جنایت است تنها بخشی از خروجی و نتیجه تلاش سه‌ماهه رسانه‌های طیف مدعی اصلاحات برای ضریب دادن و اعتباربخشی به اغتشاشات بوده است. بنابراین جرم بزرگ‌تر و جنایت عظیم‌تر، را کسانی مرتکب شده‌اند که تحت عناوینی همچون فعال سیاسی، روزنامه‌نگار و... زمینه این جنایات را فراهم کرده و در ادامه نیز به تطهیر و تبرئه جانیان و آدم‌کُشان اغتشاشات اخیر پرداختند.

از طرفی مردم امید دارند با قاطعیت دستگاه قضایی کسانی که در پوشش فعالیت رسانه‌ای با مواضع و دروغ‌پراکنی‌های خود بسترساز این همه آشوب و شرارت و خسارت و به زمین ریختن خون‌های پاک جوانان کشور توسط مشتی اغتشاشگر غافل یا جاهل و یا مزدور شدند احضار و بازخواست شوند چرا که اگر این بسترسازی‌ها نبود، هیچ‌گاه شاهد آنچه که بودیم‌، نبودیم!

منبع: خبر آنلاین
کد مطلب: ۳۶۵۰۵۰
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت