آیا سریال زیرخاکی ۴ ساخته می‌شود؟

بسیاری از مخاطبان سریال زیرخاکی کنجکاو هستند بدانند با توجه به نزدیک شدن نوروز ۱۴۰۲ فصل چهارم این سریال از تلویزیون پخش می‌شود یا نه؟

آیا سریال زیرخاکی ۴ ساخته می‌شود؟
سریال طنز «زیرخاکی» که تا کنون ۳ فصل آن روی آنتن رفته، توانسته است توجه مخاطبان خود جلب کند. اکنون بسیاری از مخاطبان این سریال کنجکاو هستند بدانند با توجه به نزدیک شدن نوروز ۱۴۰۲  فصل چهارم این سریال از تلویزیون پخش می‌شود یا نه؟

فصل‌های مختلف «زیرخاکی» در سال ۱۴۰۰ سه بار از شبکه‌های گوناگون روی آنتن رفته است. با وجود برخی از نقد‌ها به فصل‌های دو و سه این سریال بسیاری از مخاطبان همچنان امیدوارند ادامه سریال را با فضاسازی و داستان‌پردازی بیشتر دنبال کنند. آن‌ها انتظار دارند آنچه را که در فصل‌های پیشین این سریال دیده‌اند در فصل چهارم نیز پیگیری کنند. این‌ها درحالی است که اکنون هیچ خبری از تولید و پخش فصل چهار این سریال در فضای مجازی و ازسوی عوامل این سریال منتشر نشده است.

آیا حواشی اخیر در توقف سریال زیرخاکی اثرگذار بوده؟

درحالی به هفته‌های پایانی سال نزدیک می‌شویم که انتظار می‌رود درباره تولید سریال‌هایی که قرار است در نوروز ۱۴۰۲ روی آنتن برود خبری منتشر شود؛ بنابراین با توجه به این که هیچ خبری از تولید فصل چهارم سریال زیرخاکی منتشر نشده است به نظر می‎‌رسد خللی در ادامه ساخت آن به وجود آمده است.

در ماجرا‌های چند ماه اخیر نیز حواشی از طریق برخی از بازیگران ایجاد شد که در این میان تعدادی از بازیگران سریال زیرخاکی نیز درگیر آن بوده‌اند که احتمال دارد با توجه به این حواشی ادامه ساخت سریال زیرخاکی دچار مشکل شده باشد.

کارگردان سریال: فعلا نمی‌توانم صحبت کنم

با این حال جلیل سامان کارگردان این سریال در پاسخ به پیگیری خبرنگار شهرآرانیوز درباره تولید و پخش فصل چهارم سریال زیرخاکی اعلام کرد که فعلا در این باره نمی‌تواند صحبت کند و هرگونه خبری درباره زمان پخش فصل چهارم این سریال کذب است.

به نظر می‌رسد مخاطبان سریال طنز زیرخاکی برای تعین تکلیف پخش فصل چهارم این سریال باید بیشتر منتظر بمانند.

منبع: شهرآرا نیوز
کد مطلب: ۳۶۵۴۲۵
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت