جبلی: تحریم‌ها کار ما را متوقف نکرده است

رئیس سازمان صدا و سیما گفت: بعد از تحریم‌ها، تلاش کردیم که با ماهواره های غیر اروپایی ارتباطات خوبی را ایجاد کنیم. کار ما متوقف نشده است.

جبلی: تحریم‌ها کار ما را متوقف نکرده است

پیمان جبلی در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران، در تشریح برنامه‌های صداو سیما در ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: مجموعه نمایشی جدید داریم و بعضی از مجموعه نمایشی که الان پخش می‌شود در ماه مبارک و نوروز هم ادامه پیدا خواهد کرد.

وی درباره تاثیر تحریم‌ها بر پخش بین‌المللی شبکه برون مرزی و اقدامات صدا و سیما، افزود:چون سالهاست با موضوع تحریم‌ها دست به گریبان هستیم تازه نیست. کارهایی که برای مقابله با تحریم باید انجام شود در دو سطح است؛ یکی در سطح پیگیری های حقوقی و اجرایی که دستگاه‌های اجرایی باید انجام دهند و دیگری در سطح تولید محتوا و انتشار محتوا است که ما چالش های زیادی روبرو هستیم.

رئیس صداوسیما در پایان گفت:‌ بعد از اینکه ماهواره‌های اروپایی توسط اتحادیه اروپا تحریم شده و ما از فعالیت روی ماهواره های اروپایی تحریم شدیم، تلاش کردیم که با ماهواره های غیر اروپایی ارتباطات خوبی را ایجاد کنیم و الحمدالله بعضی از شبکه های اصلی ما مثل العالم و پرس تی وی و شبکه های دیگر همان منطقه را پوشش می دهند منتها با ماهواره های غیر اروپایی و کار ما متوقف نشده است.

منبع: ايسنا
کد مطلب: ۳۶۵۴۲۹
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت