تغییرات جذاب در شبکه نسیم

با پایان دهه فجر برنامه های «جورچین»، سریال «پنچری» و «نجات خودرو» به کنداکتور شبکه نسیم اضافه می شوند.

تغییرات جذاب در شبکه نسیم

با پایان دهه فجر برنامه های جدیدی به کنداکتور شبکه نسیم اضافه می شوند.

مجموعه «جورچین» (طنزستان) به تهیه کنندگی محمد تاجیک و کارگردانی یزدان فتوحی در قالب طنز آیتمی و با بهره مندی از استعدادهای جدید طنز در کنار طنزپردازان با سابقه تلویزیون سه شنبه تا جمعه هر هفته ساعت ۲۰ به روی آنتن شبکه نسیم می رود.

آرش نوذری، ابراهیم شفیعی، حمیدرضا نیک نبرد، مهران ضعیمی، سالارکریم خانی و..... از جمله بازیگران «جورچین» هستند.

همچنین مجموعه نمایشی اجتماعی «از این به بعد» به تهیه کنندگی آرمین فکری و کارگردانی آرمین قاسم زاده از این پس شنبه تا دوشنبه ساعت ۲۰ از این شبکه پخش خواهد شد.

سریال «پنچری» به کارگردانی برزو نیک نژاد وتهیه کنندگی مهران مهام تولید ۱۳۹۶ در ژانر طنز، اجتماعی است که بازیگرانی از جمله یوسف تیموری، حمید لولایی، رضا داوودنژاد، مهران غفوریان و غلامرضا نیکخواه در آن نقش آفرینی کرده اند.

سریال «پنچری» شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۸ پخش خواهد شد.

این مجموعه روایت فردی است به نام حمید که به دنبال ازدواج با دختری به نام نگار جهانی است که شرط های زیادی پیش پایش قرار می‌گیرد.

مستند «نجات خودرو» برنامه ای است که به نوسازی خودروهای کلاسیک می پردازد که روزهای فرد ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه از شبکه نسیم پخش می شود.

برنامه طنز ادبی«قندون» نیز از این هفته به بعد روزهای فرد ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه روی آنتن خواهد رفت.

دیگر برنامه های شبکه نسیم طبق روال پیشین «خانه جلال» روزهای زوج ساعت ۱۹، «دیدی نو» روزهای فرد ساعت ۱۹، «بی سیم» روزهای زوج ساعت ۲۰:۳۰، «شهروند و مافیا» روزهای زوج ساعت ۲۱:۳۰، «تهمتن» هر شب ساعت ۲۳، «نسیم آوا» پنجشنبه و جمعه ساعت۲۱، «هفت ترانه» جمعه ساعت ۱۸ نیز از این شبکه پخش می شوند.

منبع: خبر آنلاین
کد مطلب: ۳۶۵۷۷۶
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت