محمدرضا گلزار تکذیب کرد/ مهران رجبی همچنان می‌تواند!

محمدرضا گلزار اجرای ویژه‌برنامه تحویل سال تلویزیون را تکذیب کرد تا احتمال روی آوردن تلویزیون به گزینه محبوب این روزهایش؛ مهران رجبی را تقویت کند.

محمدرضا گلزار تکذیب کرد/ مهران رجبی همچنان می‌تواند!

محمدرضا گلزار، با انتشار یک استوری در صفحه اینستاگرامش، خبر اجرای ویژه‌برنامه تحویل سال تلویزیون را تکذیب کرد. او در این مورد نوشت: «خبری پخش‌شده مبنی بر حضور من در تلویزیون برای برنامه سال تحویل، که رسما تکذیب می‌کنم.» آخرین همکاری محمدرضا گلزار با صداوسیما مربوط به برنامه «برنده باش» بود که پخش آن در سال ۹۸ متوقف شد.

پیش از این برخی رسانه‌ها از حضور محمدرضا گلزار به عنوان مجری ویژه‌برنامه تحویل سال خبر داده بودند. ضمن این که یکی دیگر از منابع خبری از اجرای ویژه‌برنامه تحویل سال شبکه سه توسط حامد سلطانی و سیدبشیر حسینی خبر داده بود. حامد سلطانی که با اجرای مسابقه «میدون» شناخته شد، طی یکی دوسال اخیر اجرای برنامه‌های «سلام صبح بخیر»، « حسینیه معلی» و« اعجوبه‌ها» را برعهده داشته است. او در حال حاضر فصل جدید مسابقه «اعجوبه‌ها» را روی آنتن دارد.

سیدبشیر حسینی هم برای نخستین بار به عنوان داور در مسابقه استعدادیابی «عصر جدید» حاضر شد. او در فصل سوم این مسابقه جای خود را به مجید اسماعیلی داد. حسینی در سال ۱۴۰۱ به عنوان مجری اولین تجربه خود را در این عرصه با اجرای برنامه «رویانیم» پشت سرگذاشت. این برنامه همچنان از شبکه سوم در حال پخش است.

اجرای ویژه‌برنامه تحویل سال نو در سال‌های اخیر به تناوب برعهده رضا رشیدپور و احسان علیخانی بوده است که در غیابشان تلویزیون احتمالا رو به سوی گزینه محبوب این روزهایش، مهران رجبی هم خواهد آورد.

منبع: خبر آنلاین
کد مطلب: ۳۶۶۱۳۸
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت