سریال ده‌نمکی به رمضان امسال نمی‌رسد

سریال ماورایی مسعود ده‌نمکی با نام «رستگاری» که از سوی برخی رسانه‌ها به عنوان گزینه پخش در رمضان ۱۴۰۲ از آن یاد می‌شد، این روزها در مرحله پیش‌تولید است و قطعا پخش آن به رمضان پیش رو که با نوروز نیز مصادف است، نمی‌رسد.

سریال ده‌نمکی به رمضان امسال نمی‌رسد

با توجه به موضوعی که سریال مسعود ده‌نمکی داشت (ژانر ماورائی)، پیش‌بینی می‌شد این سریال برای رمضان ۱۴۰۲ در نظر گرفته شده باشد، اما براساس پیگیری‌ها از چند تن از عوامل این سریال، در حال حاضر سریال «رستگاری» در مرحله پیش‌تولید قرار دارد.

هر چند به گفته سازندگان «رستگاری»، از ابتدا هم بنا نبوده این مجموعه به پخش در ماه رمضان ۱۴۰۲ برسد و بر این اساس، اگر بنا بر تولید به موقع باشد، می‌تواند در بین گزینه‌های پخش برای رمضان ۱۴۰۳ به حساب آید.

متن سریال ۳۰ قسمتی «رستگاری» که در گونه ماورایی و به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مسعود ده‌نمکی در حال پیش تولید است، توسط حسن وارسته نوشته شده است. نام وارسته در نگارش سریال‌هایی چون «پایتخت»، «دودکش»، «علی‌البدل»، «دیوار به دیوار» و «بچه‌ مهندس» به چشم می‌خورد و حالا طراحی و سرپرستی فیلمنامه سریال ماورایی «رستگاری» به کارگردانی مسعود ده‌نمکی را عهده‌دار شده است.

ده‌نمکی پیشتر عنوان کرده بود، ترجیح می‌دهد فعلا با مدیوم تلویزیون حرف‌ بزند. سریال «آزادی مشروط» او نیز به تازگی از تلویزیون پخش شد. این سریال ۳۰ قسمتی با محوریت طنز درباره فعالیت‌ گروه‌های جهادی، کادر درمان و پرستاران در ایام کرونا بود. سریالی که به گفته مسعود ده‌نمکی فرمول آزمون پس داده‌ای از مانیفست کارهایش محسوب می‌شود.

منبع: ايسنا
کد مطلب: ۳۶۶۱۵۷
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت