واکنش به درج جشن ختنه سوران در صفحه اول یک نشریه

انتشار خبری که مدعی درج تبلیغ جشن ختنه سوران پسر مدیرمسئول در صفحه اول یک نشریه شده است، واکنش های متعددی را به همراه داشته که از جمله آنها، اظهارات مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی است.

واکنش به درج جشن ختنه سوران در صفحه اول یک نشریه

دو هفته‌نامه «خرما» که در استان‌های هرمزگان، سیستان و بلوچستان، یزد و چهارمحال و بختیاری منتشر می شود، در اقدامی عجیب، در صفحه اول خود، اعلامیه جشن ختنه سوران پسر مدیر مسئول این نشریه را منتشر کرد.

 

در این اعلامیه که در صفحه اول و در ابعادی نسبتا بزرگ به چاپ رسیده، حجت الاسلام شیخ محمد احمد یوسفی که مدیر مسئول دو هفته نامه خرما است، با انتشار مطلبی درباره جشن ختنه سرور فرزندش، از آشنایان و دوستان خود برای حضور در این مراسم دعوت کرده است.

چنین اقدامی از سوی مدیرمسوول یک نشریه، واکنش برخی اهالی رسانه از جمله ایمان شمسایی ـ مدیر کل مطبوعات و خبرگزاری‌های های داخلی ـ را به همراه داشته که در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشت: 

 

«برای برپایی نمایشگاه مطبوعات برنامه ریزی می کنیم و به آمار جالبی برخوردیم. آخرین دوره نمایشگاه سال ۹۶ بوده که ۷ هزار رسانه دارای مجوز داشتیم و اکنون حدود ۱۴ هزار. یعنی صد درصد رشد.

 

احذ مجوز هم راحت ترین شکل ممکن در قوانین موجود است. ۲۵ سال سن، مدرک کارشناسی و استعلام های سوء پیشینه. نه آزمونی نه تایید صلاحیت حرفه ای، پس تعجب ندارد اگر مدیر مسئولی اطلاعیه مجلس سور و سات فرزند دلبندش را در صفحه اول چاپ کند!

 

به نظر وقت اصلاح قوانین و سازوکار صدور مجوز رسیده ...»

منبع: ايسنا
کد مطلب: ۳۶۶۳۶۱
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت