اولین تجربه‌گرِ مرگ در برنامه عباس موزون چه گفت؟

برنامه «زندگی پس از زندگی» در قسمت اول فصل چهارم میزبان تجربه‌گری به نام دانیال قاسمعلی بود. او از تجربه‌ای گفت که باعث ترک اعتیادش شد.

اولین تجربه‌گرِ مرگ در برنامه عباس موزون چه گفت؟

برنامه «زندگی پس از زندگی» در قسمت اول فصل چهارم از تجربه‌ای گفت که باعث ترک اعتیاد شد. این قسمت «منفی هفت» نام داشت و تجربه‌گر برنامه دانیال قاسمعلی بود. او در قسمتی از صحبت‌هایش گفت: «در حالت مرگ موقت بیست سال آینده خودم را دیدم که بر اثر اعتیاد بی‌دندان و چروکیده بودم. همان لحظه گفتم دیگر قرص نمی‌خورم.» تاثیر نماز بر تغییر حال تجربه‌گر مرگ موقت از دیگر محورهای قسمت اول بود. بخش دوم این تجربه امروز پخش می‌شود.

این برنامه هر روز ساعت ۱۷:۳۰ قبل از افطار با اجرای عباس موزون روانه آنتن می‌شود. بازپخش «زندگی پس از زندگی» ساعت یک بامداد و ۱۲:۳۰ ظهر از شبکه چهار سیما است.

«زندگی پس از زندگی» برنامه‌ای متفاوت درباره مرگ و عالم ماوراء، روایت افرادی است که در تجربه مرگ تقریبی، از کالبد جسم خارج شدند و عالم برزخ را درک کردند و بازگشتند. در این برنامه با سفر به نقاط مختلف ایران و جهان، مخاطبان برنامه، مهمان روایت‌های شگفت‌انگیز تجربه‌گران مرگ تقریبی از عالم غیب می‌شوند.

منبع: ایرنا
کد مطلب: ۳۶۶۶۷۹
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت