جمال شورجه سریال «حضرت موسی(ع)» را خواهد ساخت

جمال شورجه، تهیه کننده و کارگردان پیشکسوت سینماو تلویزیون در دیدار با سید مجید پور احمدی مدیر عامل صندوق اعتباری هنر از ساخت سریال «حضرت موسی(ع)» خبر داد.

جمال شورجه سریال «حضرت موسی(ع)» را خواهد ساخت

سید مجید پور احمدی مدیر عامل صندوق اعتباری هنر و هیأت همراه با حضور در منزل جمال شورجه تهیه کننده و کارگردان سینما، ضمن گپ و گفتگو با این هنرمند پیشکسوت، در جریان روند درمانی وی قرار گرفت.

جمال شورجه نیز با ذکر خاطراتی از دوران گذشته به ویژه زمان ساخت مجموعه یوسف پیامبر (ع)، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره زنده یاد فرج‌الله سلحشور کارگردان این مجموعه، گفت: خداوند را شاکرم که با لطف و بزرگی خودش این قدرت را به من اعطا کرده تا خیلی چیزها را درک کنم.

این تهیه کننده و کارگردان پیشکسوت سینماو تلویزیون در ادامه با اشاره به خوابی که دیده بود، توضیح داد: با چشم خود دیدم که آن حضرت جلو می‌رفتند و همه عوامل ساخت سریال موسی (ع) هم پشت سر ایشان می‌رفتیم تا از پلی گذشتیم.

 
وی تاکید کرد: با عنایت به صحنه‌هایی از سریال حضرت موسی (ع) که خداوند به من در علم رؤیا الهام کردند؛ امیدوارم بتوانم با بدست آوردن بهبودی کامل به صحنه تولید باز گردم و این سریال را بسازیم و مأموریت ساخت این پروژه بزرگ تاریخی و مذهبی را به اتمام برسانیم.

جمال شورجه کارگردان سینمای کشور در پایان ضمن قدردانی مجدد از حضور نمایندگان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و صندوق اعتباری هنر در منزلش، برای همه هنرمندان و دولتمردان آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون کرد.

احمد مقیمی مشاور وزیر در امور فرهنگی و اجتماعی مناطق محروم و سید احمد میرعلایی تهیه‌کننده پیشکسوت سینما و مدیر فرهنگی، نیز در این دیدار حضور داشتند.

جمال شورجه که از اردیبهشت ۹۸ دچار عارضه مغزی شده است، همچنان در حال ادامه درمان است.

منبع: برنا
کد مطلب: ۳۶۷۵۳۷
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت