«واحد رسیدگی به پرونده اول» در شبکه پنج سیما

فیلم سینمایی «واحد رسیدگی به پرونده اول» با گویندگی ۳۳ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

«واحد رسیدگی به پرونده اول» در شبکه پنج سیما

این فیلم سینمایی محصول سال ۲۰۲۲ هند و قرار است از شبکه پنج سیما پخش شود.

مدیر دوبله این سینمایی ناهید امیریان بوده است. مهناز آبادیان، رضا الماسی، دانیال الیاسی، آرزو امیربدری، ناهید امیریان، فاطمه برزویی، کریم بیانی، علی بیگ محمدی، محمد تنهایی، ارسلان جولایی، امیر حکیمی، مونا خجسته، جمیله رستگاران، علی اصغر نیک رضایی، شیرین روستایی، منوچهر زنده دل، لادن سلطان پناه، ابوالفضل شاه بهرامی، داود شعبانی نصر، پریا شفیعیان، خشایار شمشیرگران، سعید شیخ زاده، سحر صحامیان، میلاد فتوحی، پویا فهیمی، حسن کاخی، امیرصالح کسروی، نسرین کوچک خانی، مریم معینیان، اسفندیار مهرتاش، علی همت مومیوند، بهمن هاشمی و ناهید امیریان صداپیشه های این اثر بوده اند.

در خلاصه داستان این سینمایی اکشن و جنایی آمده است: ویکرام که پلیس است گاهی اوقات دچار حملات عصبی می شود و در حال مبارزه با گذشته دردناک خود است. در این بین دختری جوان به طریق مرموزی در حیدرآباد ناپدید می‌شود.

این فیلم یک درام روانشناختی و جنایی هندی با کارگردانی و به خصوص فیلمنامه ای خوب است که منتقدان هندی آن را یکی از بهترین فیلمنامه های جنایی سینمای هند در سال های اخیر دانسته اند به ویژه به این لحاظ که در آن هر شخصیت، هر صحنه و هر دیالوگی ارتباطی ساختارمند با موضوع و داستان اصلی دارد و مخاطب را تا پایان با خود همراه می کند.

واحد جستجوی اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل و شبکه‌ پنج، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته و پس از طی مراحل تایید و تخصیص (مشخص شدن شبکه پخش کننده)، نسخه اصلی را تهیه و تأمین کرده و اکنون پس از طی شدن روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله، قرار است پس از آماده سازی از شبکه‌ی پنج سیما، برای مخاطبان پخش شود.

منبع: ایرنا
کد مطلب: ۳۶۹۴۳۸
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت