«گیتی خامنه» «تنهاتر از مسیح» را روایت می‌کند

گیتی خامنه مجری پیشکسوت تلویزیون نمایش میدانی «تنهاتر از مسیح» را اثری جذاب و وفادار به تاریخ توصیف کرد.

«گیتی خامنه» «تنهاتر از مسیح» را روایت می‌کند

خامنه در این باره گفت: انجام کار با این وسعت و عظمت یقینا کار ساده‌ای نیست؛ بچه‌های که تصمیم گرفتند چنین کار فاخری را به روی صحنه بیاورند قاعدتا می دانستند که مسئولیت بسیار زیادی برعهده خواهند داشت.

 

این مجری ادامه داد: باید به تک تک عوامل نمایش «تنهاتر از مسیح» خسته نباشید گفت برای اینکه مطمئن هستم بخشی از قلب و باورهای خود را به چالش کشیدند برای اینکه بتوانند این کار عاشقانه را به شفاف‌ترین زیباترین و حقیقی‌ترین شکل ممکن اجرا کنند. نمایش به حقایق مسلم تاریخی و باورهای مقدس ما منطبق است و این یک امتیاز بزرگ محسوب می شود.

وی با تاکید بر این که در هنر، اصل پایبندی به تاریخ است، افزود: نمایش «تنهاتر از مسیح» در واقع روایت بخش‌های از تاریخ است که از واقعه غدیر تا قیام عاشورا را در برمی گیرد؛ وقایعی که سالیان سال است که همه دنیا درباره‌ای آن می‌شنود و صحبت می‌کنند اما باید با زبان هنر نیز انتقال یاد.

گیتی خامنه در پایان بیان کرد: من از همه کسانی که به نوعی پیگیر تاریخ وعلاقه به آن هستند و باورهای دارند که به زندگی آنها رنگ و بو می‌بخشد درخواست می‌کنم که تشریف بیارند این کار زیبا را تماشا کنند.

چهارمین فصل نمایش «تنهاتر از مسیح؛راه سرخ» به کارگردانی حسن بزرا و تهیه کنندگی علی اسماعیلی وقایع مهم تاریخ از عید غدیر خم تا عاشورای سال ۶۱ هجری را روایت می کند. این نمایش محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج است که به همت موسسه هنری رسانه‌ای سیمای ققنوس در بوستان ولایت تهران روی صحنه می رود.

منبع: خبر آنلاین
کد مطلب: ۳۷۰۵۷۳
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت