گفت و گو با جواد مزدآبادی درباره آخرین کارش

بازگشت حمید لولایی و علیرضا خمسه تلویزیون | همه داستان‌های «چرخ گردون» در پارک لاله می‌گذرد

جواد مزدآبادی به همراه گروه بازیگران این روزها مشغول تصوبرداری سریال طنز «چرخ گردون» است . وی می گوید: تا سه ماه آینده ۳۰ قسمت اول این سریال تولید و آماده پخش می شود.

بازگشت حمید لولایی و علیرضا خمسه تلویزیون | همه داستان‌های «چرخ گردون» در پارک لاله می‌گذرد

 جواد مزدآبادی، نویسنده و کارگردان تلویزیون این روزها مشغول تصویربرداری سریال طنز «چرخ گردون» است، وی درباره تولید این سریال طنز به همشهری می گوید:«این سریال ۹۰ قسمتی است که به خاطر فیلمبرداری در تک لوکیشنی که داریم (پارک لاله) همه چیز تند پیش می رود و تا سه ماه آینده ۳۰ قسمت از سریال آماده و برای پخش به تلویزیون تحویل داده می شود.»

بازگشت حمید لولایی و علیرضا خمسه تلویزیون | همه داستان‌های «چرخ گردون» در پارک لاله می‌گذرد


مزدآبادی که خودش سرپرست نویسندگان این سریال کمدی است از حضور بازیگران نوستالژیک در این مجموعه خبر می دهد و درباره انتخاب بازیگران عنوان می کند:«بیش از یک سال است که درگیر نگارش فیلنامه هستیم و از همان زمان، همزمان با نگارش سناریو برخی از بازیگران نقش ها در ذهنم انتخاب شده بود و خدا را شکر آنها نیز نقش ها را پذیرفتند. همیشه در ذهنم به بازی برخی از بازیگران موفق طنز فکر می کردم و جنس بازی آنها را برای حضور در سریال مناسب می دیدم.این اتفاق افتاد. تلاش بر این است که جنس کمدی که داریم خیلی صمیمی و به روز باشد تا مردم تماشای آن را انتخاب کنند و با آن همراه شوند.» وی در پاسخ به این سئوال که با توجه به وضعیت بودجه رسانه ملی آیا مشکلی در هزینه تولید نداشتید؟ پاسخ می دهد:«در خصوص بودجه مشکلی نداشتیم و البته این سریال اولین تولید مرکز سیمرغ است که در سیما فیلم فعالیتش را شروع کرده است.»
مرکز سیمرغ چندی است به سازمان صداوسیما آمده است .
به نظر قرار است این مرکز، ظرفیت‌های مغفول‌مانده هنری را فعال‌تر خواهد کرد، احیای تله‌تئاتر را یکی از بخش‌های مرکز سیمرغ معرفی شده  و تأسیس این مرکز ظرفیت‌های مغفول‌مانده هنری را فعال‌تر خواهد کرد. گویا قرار است نظام تولید از نظام پخش تفکیک کند و بنابر سند تحول رسانه ملّی، مرکز سیمرغ کنار مراکز سیمافیلم و صبا قرار خواهد گرفت و کنار دو مرکز جدید التأسیس مرکز تولید آثار کوتاه و دفتر فیلمنامه به این تفکیک کمک می‌کند.
مزدآبادی درباره لوکیشن این سریال تاکید می کند:«همه اتفاقات این سریال سیتکامی در پارک لاله می‌افتد، این لوکیشن انتخاب شد به‌واسطه اینکه طبقات مختلف اجتماعی مردم با موضوعات مختلف اجتماعی به‌عنوان یک جامعه کوچک گذرشان به پارک و این محیط‌ها می‌خورد.» در این سریال بازیگرانی چون حمید لولایی، علیرضا خمسه، کمند امیرسلیمانی، رامین ناصرنصیر، افشین سنگ‌چاپ، شهین تسلیمی، مجید علم‌بیگی، یوسف ملک‌زادگان، آتش تقی‌پور، کریم قربانی، اکبر رحمتی، مجید شهریاری، نیما شاهرخ‌شاهی، مهرداد ضیایی، فرهاد بشارتی و... حضور دارند.

منبع: همشهری آنلاین
کد مطلب: ۳۷۱۳۹۴
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت