محمدرضا شهبازی:

امیدواریم «سیدخندان» از فصل قبل خنده‌دارتر هم باشد

برنامه «سید خندان» که در قالب طنز شبانگاهی مدتی است از شبکه دو سیما در حال پخش است، فصل دوم آن با محوریت دورهمی خانوادگی با یکسری تغییرات به زودی روی آنتن می‌رود.

امیدواریم «سیدخندان» از فصل قبل خنده‌دارتر هم باشد

محمدرضا شهبازی، مجری برنامه «سیدخندان» درباره تفاوت اصلی فصل دوم «سید خندان» با فصل اول آن اعلام کرد: فصل دوم برنامه در آستانه شروع است. شاید بعضی‌ها فصل اول را ندیده باشند. «سیدخندان» دورهمی شبانهِ خانوادگی با نشاط و سرگرم‌کننده است، که امیدواریم از فصل قبل خنده‌دارتر هم باشد.

وی ادامه داد: یکسری بخش‌ها به برنامه اضافه شده است. حیاط «سیدخندان» را در فصل دوم داریم و کلی اتفاقات باحال و جذاب در آنجا می‌افتد. در استودیوی اصلی هم شعرخوانی، تئاتر، نمایش تلویزیونی، استندآپ کمدی، ترانه و سرود را داریم. خاطره بازی هم که در فصل قبل مورد توجه مخاطبان قرار گرفته بود یکی از بخش‌های اصلی این فصل است. مسابقه مشاغل و چالش شناسایی شغل هم در برنامه داریم.

 پیش از این محمدحسین بزرگی‌راد تهیه‌کننده درباره فصل دوم «سید خندان» اعلام کرده بود که خاطره‌گویی و نمایش دو بخش اصلی فصل جدید است که مورد توجه مخاطبین در فصل قبل قرار گرفته بودند. شکل اجرای مسابقه در این فصل تغییر کرده و از ظرفیت‌های دیگری برای این بخش استفاده خواهیم کرد. بخشی تحت عنوان بک استیج خواهیم داشت، که فراتر از بک استیج‌های مرسوم در این مدل برنامه‌ها خواهد بود و از ظرفیت خانواده‌ها بیشتر از گذشته استفاده خواهد شد.

فصل اول برنامه که در ۵۰ قسمت پخش شد، هنرمندانی در حوزه‌های شعر، استندآپ کمدی، نمایش، دوبله، ترانه و سرود و ... در برنامه حضور داشتند و در هر قسمت گفت‌وگویی درباره موضوع برنامه با چهره‌هایی که در حوزه مورد نظر تجربه داشتند، صورت گرفت. همچنین در هر قسمت تماشاگرانی در استودیو حضور داشتند و به صورت تعاملی در مسابقات شرکت می‌کردند.

منبع: ايسنا
کد مطلب: ۳۷۱۴۶۶
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت