«رعد و برق» افخمی بعد از ۲ سال روی آنتن

جدیدترین سریال بهروز افخمی پس از سپری کردن دو سال پرحاشیه، بالاخره به پخش می‌رسد.

«رعد و برق» افخمی بعد از ۲ سال روی آنتن

مجموعه تلویزیونی «رعد و برق» ساخته بهروز افخمی از امشب ۱۵ آبان ماه روی آنتن شبکه یک سیما خواهد رفت. در جدول پخش اعلام‌شده در سایت رسمی شبکه یک سیما، نام این سریال برای پخش در ساعت ۲۲:۱۶ دیده می‌شود.

«رعد و برق» به کارگردانی بهروز افخمی و تهیه‌کنندگی داوود هاشمی که به روایت قصه‌ای در بستر سیل نوروز ۹۸ در استان‌های شمالی و غربی کشور می‌پردازد، برای پخش از شبکه پنج سیما در رمضان ۱۴۰۰ ساخته شد و در آن ایام، دو قسمت از آن نیز روی آنتن رفت، اما در نهایت به دلیل اختلاف بین افخمی و شبکه بر سر انجام مراحل فنی پس‌تولید، از جدول پخش خارج شد. در ماه‌های بعد، گاه اختلاف بین مدیران شبکه پنج و کارگردان سریال نیز بالا گرفت، تا جایی که در سال ۱۴۰۰ در پی اظهارات بهروز افخمی درباره‌ی علت به آنتن نرسیدن سریال «رعد و برق» پس از یک سال و متهم کردن شبکه پنج سیما به «بی‌توجهی»، روابط عمومی شبکه توضیحاتی را ارائه داد و تاکید کرد که این افخمی بوده که سریال را به موقع به آنتن نرسانده است.

«رعد و برق» افخمی بعد از ۲ سال روی آنتن

با این حال بعد از حدود دو سال و در حالی که شبکه پنج سیما از جمع شبکه‌های پخش‌کننده سریال جدید ایرانی حذف شده، این سریال برای پخش به شبکه یک سیما واگذار شده است.

بنا بر اطلاع ایسنا، مجموعه تلویزیونی «رعد و برق» از اوایل سال ۱۴۰۲ در حدود ۲۷ قسمت تحویل تلویزیون شد.

در این مجموعه که تجربه جدید سریال‌سازی بهروز افخمی با گذشت حدود یک دهه از «عملیات ۱۲۵» به شمار می‌رود، بازیگرانی چون محمد فیلی، مهران رجبی، شهین تسلیمی، مختار سائقی، شهرام قائدی و مهدی زمین‌پرداز بازی کرده‌اند. خود افخمی نیز راوی سریال است که با لحنی طنزآمیز، قصه این اثر را روایت می‌کند.

«رعد و برق» افخمی بعد از ۲ سال روی آنتن

«رعد و برق» جایگزین مجموعه تلویزیونی «انقلاب دوم» اثر جواد شمقدری خواهد شد که آخر هفته گذشته با پخش قسمت شانزدهم پایان یافت.

 

کد مطلب: ۳۷۱۵۱۴
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت