از امیرحسین مدرس تا محمد معتمدی و … همزمان با روز پدر به تلویزیون می آیند

برنامه «ایران دوست داشتنی» همزمان با ولادت حضرت علی(ع) و روز پدر به قاب تلویزیون بر‌می‌گردد.

از امیرحسین مدرس تا محمد معتمدی و … همزمان با روز پدر به تلویزیون می آیند

برنامه‌ «ایران دوست داشتنی» با اجرای پدرام کریمی و با همراهی فلورا سام، محمد معتمدی و امیرحسین مدرس با هدف ایران شناسی و سبکی متفاوت به قاب شبکه یک سیما می‌آیند.

 برنامه‌ی «ایران دوست داشتنی» با هدف ایران‌شناسی و بررسی جنبه‌های مختلف ایران اعم فرهنگی و هویتی، تاریخی، اجتماعی، اقتصادی و…، خارج از چارچوب‌های سیاسی به ایران می‌پردازد.

یکی از اهداف مهم این برنامه پرداخت به تمام سرزمین ایران است و محدود به یک منطقه‌ی خاص نیست.

«ایران دوست داشتنی»، در هر قسمت سراغ یکی از بوم های ایران اسلامی می رود. بومی که ممکن است؛ یک روستا، یک شهر، یا حتی یک منطقه تاریخی باشد . انتخاب بوم ها با رعایت تنوع جغرافیایی و از تمامی استان های کشور خواهد بود، اما معرفی بوم ها با لحن تقسیمات کشوری نبوده و متکی به هویت آن بوم است. همچنان که اولویت در هر استان لزوما با مرکز استان نیست.

«ایران دوست داشتنی»، قرار است به سبک متفاوتی مخاطبان خود را همراه و به ارتفای آگاهی مردم کمک کند.

این برنامه روزهای چهارشنبه و جمعه حوالی ساعت ۱۹ با اجرای پدرام کریمی و تهیه‌کنندگی مقداد مومن نژاد از شبکه یک سیما پخش می‌شود که فلورا سام، محمد معتمدی و امیرحسین مدرس نیز همراهان «ایران دوست داشتنی» هستند.

گفتنی‌است این برنامه در شروع کار خود به عنوان ویژه برنامه شب یلدای شبکه‌‌ی یک سیما در دو قسمت، با همین محوریت و با حضور تعداد زیادی مهمان پخش شد و جز برنامه‌های فرهنگ‌محور در شب چله بود.

کد مطلب: ۳۷۳۱۰۱
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت