واکنش تند سایت جبهه پایداری به دختر علی دایی

نورا دایی، دختر علی دایی، در برنامه عادل فردوسی‌پور «بدون حجاب» حاضر شد سایت جبهه پایداری به این اتفاق، واکنش تندی نشان داد.

واکنش تند سایت جبهه پایداری به دختر علی دایی

رجانیوز نوشت: باوجود اینکه تیم برنامه‌ساز «فوتبال ۳۶۰» و عادل فردوسی‌پور از قواعد‌ها و چارچوب‌های برنامه‌سازی در فضای مجازی باخبر هستند، اما آگاهانه بستر حضور هنجارشکنانه دخترِ علی دایی را فراهم کرده‌اند؛ البته این اقدام تیم برنامه‌ساز «فوتبال ۳۶۰» را می‌توان در راستای تلاش برای دیده شدن عادل فردوسی‌پور تحلیل کرد. به‌خصوص که در برنامه‌های قبلی فردوسی‌پور نیز بیشتر از آن که مسائل ورزشی و فوتبالی این برنامه اثرگذار باشند، حواشی سیاسی، فرهنگی و اجتماعی آن بحث برانگیز بوده‌اند.

در این میان، اما نوع رویکرد دستگاه قضا نسبت به این هنجارشکنی آشکار قابل تامل است! سوالی که این روز‌ها مدام در افکار عمومی مطرح می‌شود این است که «اگر به‌جای دختر علی دایی، یک فرد عادی کشف حجاب کرده بود باز هم هیچ برخورد قهری و قضایی‌ای با او صورت نمی‌گرفت؟». بنظر می‌رسد عدم بخورد قضایی با دختر علی دایی و عادل فردوسی‌پور تاثیر مخربی بر افکار عمومی و جامعه مومنین خواهد گذاشت؛ چراکه غیرمستقیم این گزاره که «در جمهوری اسلامی عده‌ای مصونیت‌های آهنین دارند» تایید و تقویت می‌شود!
منبع: رجا نیوز
کد مطلب: ۳۷۳۴۶۰
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت