اعلام نامزدهای بیست و یکمین جشن خانه سینما

اعلام نامزدهای بیست و یکمین جشن خانه سینما اعلام شدند.

اعلام نامزدهای بیست و یکمین جشن خانه سینما اعلام شدند.

نامزدهای بهترین فیلم: ۱- تنگه ابوقریب به تهیه‌کنندگی سعید ملکان

۲- سرخپوست به تهیه‌کنندگی مجید مطلبی

۳- شبی که ماه کامل شد به تهیه‌کنندگی محمدحسین قاسمی

۴- متری شیش و نیم به تهیه‌کنندگی سید جمال ساداتیان

۵- مغزهای کوچک زنگ زده به تهیه‌کنندگی سعید سعدی

نامزدهای بهترین کارگردانی: ۱- محسن امیریوسفی برای فیلم آشغال‌های دوست داشتنی

۲- نیما جاویدی برای فیلم سرخپوست

۳- نرگس آبیار برای فیلم شبی که ماه کامل شد

۴- سعید روستایی برای فیلم متری شیش و نیم

۵- هومن سیدی برای فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

نامزدهای بهترین فیلمنامه: ۱- محسن امیریوسفی برای فیلم آشغال‌های دوست داشتنی

۲- پیمان معادی برای فیلم بمب یک عاشقانه آرام

۳- نیما جاویدی برای فیلم سرخپوست

۴- سعید روستایی برای فیلم متری شیش و نیم

۵- هومن سیدی برای فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

نامزدهای بهترین بازیگر نقش اول زن: ۱- شیرین یزدان‌بخش برای فیلم آشغال‌های دوست داشتنی

۲- الهام کردا برای فیلم به دنیا آمدن

۳- سارا بهرامی برای فیلم دارکوب

۴- الناز شاکردوست برای فیلم شبی که ماه کامل شد

۵- باران کوثری برای فیلم عرق سرد

۶- مرجان اتفاقیان برای فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

نامزدهای بهترین بازیگر نقش اول مرد: ۱- نوید محمدزاده برای فیلم سرخپوست

۲- هوتن شکیبا برای فیلم شبی که ماه کامل شد

۳- امیر جدیدی برای فیلم عرق سرد

۴- پیمان معادی برای فیلم متری شیش و نیم

۵- نوید محمدزاده برای فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

نامزدهای بهترین بازیگر مکمل زن: ۱- ستاره پسیانی برای فیلم سرخپوست

۲- فرشته صدرعرفایی برای فیلم شبی که ماه کامل شد

۳- شبنم مقدمی برای فیلم شبی که ماه کامل شد

۴- سحر دولتشاهی برای فیلم عرق سرد

۵- لیلی رشیدی برای فیلم عرق سرد

نامزدهای بهترین بازیگر مکمل مرد: ۱- سیامک انصاری برای فیلم بمب یک عاشقانه آرام

۲- آرمین رحیمیان برای فیلم شبی که ماه کامل شد

۳- نوید محمدزاده برای فیلم متری شیش و نیم

۴- فرهاد اصلانی برای فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

۵- نوید پورفرج برای فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

نامزدهای بهترین فیلمبرداری: ۱- حمید خضوعی ابیانه برای فیلم تنگه ابوقریب

۲- هومن بهمنش برای فیلم سرخپوست

۳- علیرضا زرین‌دست برای فیلم سرو زیر آب

۴- حمید خضوعی ابیانه برای فیلم غلامرضا تختی

۵- پیمان شادمانفر برای فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

نامزدهای بهترین تدوین: ۱- مصطفی خرقه‌پوش برای فیلم آشغال‌های دوست داشتنی

۲- میثم مولایی برای فیلم تنگه ابوقریب

۳- عماد خدابخش برای فیلم سرخپوست

۴- بهرام دهقانی برای فیلم متری شیش و نیم

۵- مهدی سعدی- هومن سیدی برای فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

نامزدهای بهترین طراحی صحنه: ۱- جهانگیر میرزاجانی برای فیلم آخرین بار کی سحر را دیدی؟

۲- محمدرضا شجاعی برای فیلم شبی که ماه کامل شد

۳- کیوان مقدم برای فیلم غلامرضا تختی

۴- بهزاد آدینه برای فیلم مارموز

۵- محسن نصرالهی برای فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

نامزدهای بهترین طراحی لباس: ۱- جهانگیر میرزاجانی برای فیلم آخرین بار کی سحر را دیدی؟

۲- زهرا صمدی برای فیلم چراغ‌های ناتمام

۳- محمدرضا شجاعی برای فیلم شبی که ماه کامل شد

۴- غزاله معتمد برای فیلم متری شیش و نیم

۵- مارال جیرانی برای فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

نامزدهای بهترین صدابرداری: ۱- محمود سماک‌باشی برای فیلم آشغال‌های دوست داشتنی

۲- رشید دانشمند برای فیلم تنگه‌ ابوقریب

۳- عباس رستگارپور برای فیلم سرو زیر آب

۴- مهدی صالح کرمانی برای فیلم شبی که ماه کامل شد

۵- بهمن اردلان برای فیلم مارموز

۶- ایرج شهزادی برای فیلم متری شیش و نیم

۷- مهران ملکوتی برای فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

نامزدهای بهترین صداگذاری: ۱- امیرحسین قاسمی برای فیلم تنگه ابوقریب

۲- آرش قاسمی برای فیلم شبی که ماه کامل شد

۳- حسین ابوالصدق برای فیلم قانون مورفی

۴- سید علیرضا علویان برای فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

۵- سید محمود موسوی‌نژاد برای فیلم من دیوانه نیستم

نامزدهای بهترین موسیقی: ۱- کارن همایونفر برای فیلم اتاق تاریک

۲- حامد ثابت برای فیلم تنگه ابوقریب

۳- بهزاد عبدی برای فیلم سرو زیر آب

۴- ستار اورکی برای فیلم ماهورا

۵- پیمان یزدانیان برای فیلم متری شیش و نیم

نامزدهای بهترین چهره‌پردازی: ۱- سعید ملکان برای تنگه ابوقریب

۲- زهرا کمالی- فاطمه کمالی برای دارکوب

۳- ایمان امیدواری برای سرخپوست

۴- ایمان امیدواری برای فیلم شبی که ماه کامل شد ۵-سعید ملکان برای فیلم غلامرضا تختی

کد مطلب: ۱۱۰۹۳
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت

پیشنهاد سردبیر