مدلینگ با «آیلین جاهد»: بازیگر ۶ ساله فیلم «خط فرضی»

سرنا_آیلین جاهد، دختر شش ساله متولد دی ماه سال ۱۳۹۳ در تهران است. آیلین جاهد یکی از هنرپیشه های فیلم خط فرضی به کارگردانی فرنوش صمدی است که در بخش سودای سیمرغ سی ونهمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد.

آیلین جاهد یکی از بازیگران خردسال در فیلم های سودای سیمرغ است و انتظار می رود بتواند سینمای ایران را با یک هنرپیشه توانای دیگر در سالهای آینده، آشنا کند. آیلین جاهد در فیلم خط فرضی که نخستین فیلم بلند او و کارگردانش نیز محسوب می شود، هم بازی پژمان جمشیدی در نقش حامد، سحر دولتشاهی در نقش سحر و آزیتا حجیان و دیگران شده است.

مادرش اکانت اینستاگرامش برای آیلین جاهد ایجاد کرده و در اینستاگرام آیلین جاهد می توان صدها ژست و استایل آیلین جاهد را در سال های اخیر مشاهده کرد. گویا آیلین جاهد به عنوان مدل برای برخی از برندهای کودک ونوجوان نیز فعالیت دارد.

آیلین جاهد به عنوان بازیگر سینما و تلویزیون شناخته می شود و بازیگر کودک خط فرضی است. در سریال محکومین ۲ و سریال شاه رگ و سریال سیاه و سفید و سریال روزی روزگاری شاهد نقش آفرینی های آیلین جاهد بودیم.

آیلین در زمستان ۹۹ به عنوان مدل برند محصول فرشته کوچولو فعالیت کرد. مادرش معمولا در اینستانوشته های معرفی استایل و زندگی آیلین جاهد،از هشتگ های مربوط به مد و لباس برای دیده شدن بیشتر تصاویر فرزندش استفاده می کند.

تصویر استایل آیلین جاهد در فیلم خط فرضی در کنار آزیتا حاجیان و سحر دولتشاهی

آیلین جاهد در سکانسی در سریال شاهرگ

آیلین جاهد و آزاده زارعی شبکه ۲

بوسه خواهر بر آیلین جاهد در زمستان ۹۹

آیلین جاهد

تصویری از آیلین جاهد در آتلیه به مناسبت تولد شش سالگی در تهران

استایل آیلین جاهد در آستانه سال نو ۱۳۹۹

از کلکسیون استایل های زمستانی مروا جاهد

آیلین جاهد و استایل زرد و مشکی برای برند فرشته کوچولو

لباس زیبا آیلین جاهد محصول مزون پاپیون تهران

کد مطلب: ۱۹۳۴۷۷
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت

پیشنهاد سردبیر