منتخب سینمای وسترن در شبکه نمایش

سرنا_شبکه نمایش در هفته پیش‌رو، در بخش موضوعی و هفتگی به سراغ سینمای وسترن رفته است.

همچنین در بخش صحنه‌گران (مرور آثار) نیز فیلم‌های عباس بلوندی، طراح صحنه و لباس سینمای ایران پخش خواهد شد.

ساعت ۱۳: فیلم و تله‌فیلم‌های ایرانی شبکه نمایش از شنبه یک تا جمعه هفتم خرداد ماه با عناوین: کاغذهای رنگی، جایی برای اشتباه نیست، کلاه سبزها، چهارگاه، یک خواب راحت، خاطره بازی و تله فیلم اشیاء از آنچه در آیینه می بینید به شما نزدیک ترند، هستند.

ساعت ۱۹: شبکه نمایش در بخش موضوعی هفتگی خود، به سراغ یکی از ژانرهای محبوب سینما، سینمای وسترن رفته است و منتخبی از بهترین فیلم‌های وسترن تاریخ سینما را پخش خواهد کرد که این عناوین از شنبه تا جمعه: جویندگان، جانگوی آزادشده، چه کسی لیبرتی والانس را کشت، قطار ۳:۱۰ به یوما، روزی روزگاری در غرب، "خوب، بد، زشت" و هفت دلاور خواهند بود.

ساعت ۲۱: در بخش صحنه‌گران، شبکه نمایش مرور آثار عباس بلوندی، طراح صحنه و لباس سینمای ایران را در برنامه دارد. فیلم‌های منتخب این هنرمند به ترتیب پخش، شامل این عناوین خواهد بود: فرزند خاک، همبازی، پرواز خاموش، ملکه، شب بخیر فرمانده، سرو زیر آب و شب واقعه.

ساعت ۲۳: فیلم‌های بخش «جذاب» این شبکه در هفته پیش‌رو: تانک ها، بانوی نقاش، مرد پنهان، موفق باشی، مهمانپذیر، فیلم خاطره انگیز لئون ( با بازی دیدنی ژان رنو و ناتالی پورتمن) و بازی تقلید هستند.

ساعت یک بامداد: فیلم های کلاسیک هفته اول خرداد شبکه نمایش به ترتیب روز پخش: مردی که به زانو در آمد، شاهین مالت(از بازی های درخشان همفری بوگارت)، ساحل زیبای کوچک، وصیت نامه دکتر مابوزه، رد گربه، بازگشت به ویچ مانتین و سقوط امپراطوری روم خواهند بود.

منبع: روابط عمومی شبکه

کد مطلب: ۲۰۷۴۲۶
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت