ماجرای نجات معجزه‌آسای افشین برادر بابک خرمدین از مرگ‌ حتمی

سرنا_معاونت  اجتماعی پلیس پیشگیری تهران بزرگ از ماجرای نجات "افشین" برادر "بابک خرمدین" (کارگردان سینما که به تازگی به دست والدین خود به قتل رسیده بود)، در خانه‌اش پرده برداشت.

سرهنگ وحید سلطانی پاجی روز سه شنبه در خصوص نجات معجزه آسای "افشین خرمدین" از مرگ، بیان داشت: صبح یکشنبه اطلاع رسانی پلیس پیشگیری تهران برای تحقیق، کارهای اجتماعی و مددکاری تصمیم داشت از خانواده بابک خرمدین تحقیقاتی را در خصوص بحث های اجتماعی انجام دهد.

وی اضافه کرد: به همین خاطر کارشناسان اجتماعی پلیس پیشگیری از ماموران کلانتری ۱۳۵ آزادی برای تماس با خانواده خرمدین درخواست کمک کردند. سرهنگ سلطانی افزود: رئیس کلانتری ۱۳۵ آزادی با توجه به اینکه هیچ شماره ای از خانواده خرمدین در اختیار نداشت برای انجام این تحقیق با نگهبان ساختمان بابک خرمدین در شهرک اکباتان تماس می گیرد.

بیشتر بخوانید: ۷۰روزنامه‌نگار دستگیر شدند

بیشتر بخوانید: فیلمِ مهین، اولین قاتل زنجیره‌ای زنِ ایران، آمد وی اضافه کرد: با توجه به اینکه صبح زود بوده و احتمال می رفت که "افشین"، در خانه باشد از نگهبان ساختمان درخواست می شود که به جلوی در خانه بابک خرمدین برود و شماره تماس برادر بابک را بگیرد. معاونت اجتماعی پلیس پیشگیری تهران اظهار داشت: نگهبان ساختمان با دستور رئیس کلانتری به جلوی در خانه خانواده خرمدین در طبقه ششم رفت که متوجه باز بودن در خانه می شود و هرچه افشین را صدا می زند پاسخی نمی شوند. وی اضافه کرد: نگهبان نگران از اتفاق تلخ دیگری در این خانه، وارد خانه شده و با افشین خرمدین که روی زمین افتاده بود روبرو می شود.

بیشتر بخوانید: جزئیات جدید از پرونده مرگ مرموز آزاده نامداری

سرهنگ سطانی ادامه داد: نگهبان ساختمان با عوامل اورژانس و ماموران کلانتری تماس گرفت که در ادامه افشین خرمدین را که نیمه بیهوش شده بود به بیمارستان منتقل کردند. وی عنوان داشت: اگر پلیس برای پیگیری پرونده در روند مسائل خانوادگی و اجتماعی کوتاهی کرده بود احتمال می رفت افشین در یک ماجرای تلخ به کام مرگ فرو رود. چندی پیش خبر شایعه خودکشی افشین خرمدین در فضای مجازی منتشر شد که پلیس در پیگیری خبرگزاری ایرنا اعلام کرد در این زمینه باید مسئولان امر اظهار نظر کنند.

منبع: ایرنا

کد مطلب: ۲۰۸۱۰۸
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت

پیشنهاد سردبیر