برادر جواد عزتی درگذشت

سرنا_انجمن بازیگران سینمای ایران، در پیامی، درگذشت برادر جواد عزتی را به این بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون، تسلیت گفت.

جواد عزتی، بازیگر شناخته شده کشورمان، به سوگ از دست دادن برادرش نشست.

به همین مناسبت، شورای مرکزی انجمن بازیگران سینمای ایران، پیام تسلیت زیر را منتشر کرده است:

«متاسفانه مطلع شدیم همکار عزیزمان جناب آقای جواد عزتی سوگوار درگذشت برادر بزرگوار خود هستند. شورای مرکزی انجمن بازیگران سینمای ایران مراتب تسلیت خود را به حضور این هنرمند ارزنده و خانواده محترم ایشان تقدیم می‌نماید.»

درگذشت ناگهانی برادر جواد عزتی
علت درگذشت ناگهانی برادر جواد عزتی جواد عزتی بازیگر سینما و تلویزیون روز سه شنبه 11 خردادماه به طور ناگهانی برادرش را در سن جوانی بر اثر ایست قلبی از دست داد و به سوگ برادرش نشست.

جواد عزتی در سال 97 نیز پدرش را در روز پدر از دست داد.

جواد عزتی بازیگر توانمند سینما و تلویزیون ایران که در سال های اخیر در بسیاری از آثاری که ایفای نقش کرده، خوش درخشیده است، سریال جدید «زخم کاری» را در نوبت پخش از فیلیمو دارد که نقش اول این سریال را بر عهده دارد و قرار است از روز جمعه 14 خردادماه قسمت اول آن از فیلیمو پخش شود.

جواد عزتی که در سال های گذشته توانایی خود را در ایفای نقش های کمدی در فیلم ها و سریال های مختلفی به نمایش گذاشته بود و بر دل مخاطبان بسیاری نشست، در سال های اخیر بازی درخشانی را در فیلم ها و سریال های جدی داشته و توانسته خود را به عنوان یک بازیگر خوب و درجه یک به مخاطبان و جامعه هنری معرفی کند.

محمدجواد عزتی دانش آموخته تئاتر از هنرستان سوره است و تاکنون در فیلم های: طلا و مس، ماجرای نیمروز، فرشته ها با هم می آیند و سریال های متعددی از جمله: کمربندها را ببندیم، باغ مظفر، سه دونگ، سه دونگ، مرد هزارچهره، چاردیواری، لطفاً دور نزنیم، دست بالای دست، گنج مظفر، دردسرهای عظیم، قهوه تلخ و ... ایفای نقش کرده است.

کد مطلب: ۲۰۹۲۱۳
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت