مرور آثار جواد عزتی در شبکه نمایش/ فیلم‌های امیدبخش ببینید

سرنا_مرور آثار جواد عزتی و فیلم های امیدبخش و انگیزشی در کنداکتور این هفته شبکه نمایش قرار گرفت.

در هفته پیش رو، شبکه نمایش فیلم های جواد عزتی را در بخش صحنه گران (مرور آثار) و فیلم های با موضوع انگیزشی را روی آنتن خواهد برد.

فیلم های این هفته شبکه نمایش به تفکیک ساعت پخش بدین صورت خواهد بود:

ساعت ۱۳: فیلم و تله فیلم های ایرانی شبکه نمایش از شنبه ۲۲ تا جمعه ۲۸ خرداد به ترتیب «بازی دو نفره»، «سایه پدر»، «پسر ارشد من»، «شوق هنگام»، «سجل»، «باجناق ها»، «خانه ای کنار ابرها» است.

ساعت ۱۹: فیلم های امیدبخش و انگیزشی، موضوعی است که این هفته شبکه نمایش به آن می پردازد و به ترتیب در طول هفته این عناوین پخش خواهند شد: «مریم و میتل»، «بهترین بازی دنیا»، «مناظره»، «در جستجوی خوشبختی»، «میلیونر زاغه نشین»، «کارآموز»، «ادی عقاب آسمان ها».

ساعت ۲۱: جواد عزتی، بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان متولد ۱۳۶۰ است. وی تاکنون سه بار نامزد دریافت سیمرغ بلورین از جشنواره فیلم فجر بوده و برنده جایزه بهترین بازیگر مرد در جشن حافظ برای بازی در فیلم «ماجرای نیمروز» است.

منتخب فیلم های این بازیگر محبوب این هفته از شبکه نمایش بدین ترتیب پخش می شوند: «فرشته ها با هم می آیند»، «وقت بزرگ شدنه»، «تنگه ابوقریب»، «طلا و مس»، «تگرگ و آفتاب»، «آینه بغل» و «زاپاس».

ساعت ۲۳: فیلم های ساعت ۲۳ شبکه نمایش این هفته از شنبه تا جمعه بدین صورت خواهد بود: «زندگی وسلی دیدز»، «سر به مهر»، «هتل نقاب پوشان»، «تیم امنیت»، «تصویر ذهنی»، «شجاع دل»، «وقتی آنها ما را می بینند».

ساعت ۱ بامداد: فیلم های بخش «سینما کلاسیک» شبکه نمایش که به مرور آثار سینمای کلاسیک جهان می پردازد هفته پیش رو بدین ترتیب خواهد بود: «تخت خواب سحر آمیز»، «روزی که زمین از حرکت ایستاد»، «آماتور»، «راز سوم»، «دنیای آپو»، «مردم معمولی»، «دی دی کارشناس می شود».

منبع: روابط عمومی شبکه نمایش

کد مطلب: ۲۱۰۲۲۰
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت

پیشنهاد سردبیر