یک فیلم جدید با بازی علی انصاریان روی پرده رفت

سرنا_اکران مجموعه فیلم‌های کوتاه منتخب «هنر و تجربه» با عنوان «هفت» آغاز شد. یکی از این فیلم‌های کوتاه به نام «قفل» با بازی زنده‌یاد علی انصاریان روی پرده رفته است.

مراسم رونمایی از فیلم‌های کوتاه «هفت» با حضور عوامل و بازیگران آثار حاضر در این مجموعه، عصر روز گذشته، پنجشنبه ۲۰ خرداد در موزه سینمای ایران برگزار شد.

طبق اعلام روابط‌عمومی مجموعه فیلم‌های کوتاه «هفت»، از جمله حاضران در این اکران ویژه، محمد انصاریان برادر زنده‌یاد علی انصاریان بود که به نمایندگی از خانواده انصاریان و به علت بازی برادرش در «قفل» یکی از آثار این مجموعه، در اکران آن حاضر شد.

پیش از آغاز اکران محسن نجفی‌مهری، کارگردان فیلم کوتاه «سقف کاذب» به نمایندگی از بقیه فیلمسازان به رسم یادبود پوستر جدید فیلم‌های «هفت» را به خانواده زنده‌یاد علی انصاریان تقدیم کرد.

«قفل» با بازی علی انصاریان روی پرده رفت

نجفی‌مهری با بیان این که علی انصاریان در فیلم کوتاه «قفل» ایفای نقش کرد، ادامه داد: «آن زمانی که علی انصاریان متوجه شد بسته‌ای از فیلم‌های کوتاه قرار است اکران شود خیلی استقبال کرد و اتفاقاً صدای او وجود دارد که ابراز تمایل برای کمک کرده بود. من مطمئن هستم که اگر در قید حیات بود حتماً اولین نفر در این مراسم حضور داشت همچنان که همین الان نیز حضورش را حس می‌کنیم.»

از جمله بازیگرانی که در مجموعه فیلم‌های کوتاه «هفت» حضور دارند، می‌توان به زنده‌یاد علی انصاریان، امید روحانی، فرهاد قائمیان، امیرحسین صدیق، شبنم قلی‌خانی، پژمان جمشیدی، میلاد کی‌مرام، علیرضا استادی، علیرضا ثانی‌فر، محمدرضا غفاری، حسین سلیمانی، سوگل خلیق، بابک بهشاد، رضا اخلاقی‌راد، نیلوفر کوخانی و کیوان پرمر اشاره کرد.

فیلم‌های این مجموعه عبارتند از: «قفل» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی علی جوان، «تردید» به کارگردانی علی تصدیقی و تهیه‌کنندگی فرهاد قدیمی، «سکون» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مهدی برجیان، «سقف کاذب» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محسن نجفی‌مهری، «قوها سوار بر بادند» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مشترک امیرمهدی صادقی و مریم حیدری‌دانایی، «لِگو» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی فریار حسینی و «قطعه ۸۵» به کارگردانی شهرام مسلخی و تهیه‌کنندگی اعظم سازور و مشارکت انجمن سینمای جوانان ایران.

طراحی پوستر و ساخت تیزر «هفت» را محسن نجفی‌مهری انجام داده است.

مجموعه فیلم‌های کوتاه منتخب «هنر و تجربه» با عنوان «هفت» از ۲۰ خرداد اکران خود را در سراسر کشور آغاز کرده است.

منبع: خبرآنلاین

کد مطلب: ۲۱۰۲۳۹
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت

پیشنهاد سردبیر