خداحافظی سحر دولتشاهی با سریال «می‌خواهم زنده بمانم»

سرنا_سحر دولتشاهی،چند عکس از پشت‌صحنه سریال «می‌خواهم زنده بمانم» را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. او در این عکس‌ها، در کنار شهرام شاه‌حسینی (کارگردان) و حامد بهداد و پدرام شریفی (بازیگران) دیده می‌شود.

سحر دولتشاهی، با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش، از پایان یافتن فیلمبرداری صحنه‌های بازی‌اش در سریال «می‌خواهم زنده بمانم» خبر داد.

این بازیگر با انتشار عکس‌هایی از پشت صحنه «می‌خواهم زنده بمانم»، برای دوری از دیگر عوامل این سریال، احساس دلتنگی کرده است.

سحر دولتشاهی نوشته است:

«شهرام شاه‌حسینی مهربان و صبور و کاربلد. حامد بهداد، دوست قدیمی و باهوشم که برایم باعث افتخار بود همبازی شدن با او؛ بس که بازیگر خوبی است. پدرام شریفی عزیز که لذت بردم از این همکاری. خسته نباشید. دلم برای همه گروه درجه یک «می‌خواهم زنده بمانم» تنگ می‌شود.»

«می‌خواهم زنده بمانم»، به کارگردانی شهرام شاه‌حسینی و تهیه‌کنندگی محمد شایسته، داستانش را در دهه ۶۰ خورشیدی بازگو می‌کند. در این سریال، حامد بهداد، سحر دولتشاهی، پدرام شریفی، علی شادمان، آناهیتا درگاهی، مهران احمدی، آزاده صمدی، امیر نوروزی، مهدی حسینی‌نیا، فرید سجادی‌حسینی، بابک کریمی، افسانه چهره‌آزاد، عزت مهرآوران، محمدرضا مالکی، ناهید مسلمی، مهدی صباغی، بیژن بنفشه‌خواه و بهاره کیان‌افشار بازی می‌کنند.

323cf10f-25ca-4db6-b392-b72fce0ecd41

9b24365b-e307-4ae6-b8bf-d5314d5348e4

منبع: خبرآنلاین

کد مطلب: ۲۱۲۱۱۸
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت