سپند امیرسلیمانی از بیمارستان مرخص شد

سرنا_سپند امیرسلیمانی که به دلیل عوارض ناشی از کرونا در بیمارستان بستری و تحت عمل جراحی قرار گرفته بود، با انتشار ویدئویی از بهبود وضعیت سلامتی خود خبر داد.

این بازیگر با اعلام خبر مرخص شدن از بیمارستان، گفت: خواستم اول از همه فیلم بگذارم و از ته قلبم از همه تشکر کنم بابت پیام های محبت آمیزتان. وجود امروزم را مدیون شما هستم. دست تک تک کسانی که حالم را پرسیدند، می بوسم. مادر، پدرها و حتی پدربزرگ ها و مادربزرگ ها؛ البته بد هم نیست دوستانم می گفتند چاق شدی، به حالت کارخانه بازگشتم.

این بازیگر درباره ی وضعیت خود و شرایطی که دچار ویروس کرونا شد، گفت: مختصر بگویم من کوید۱۹ گرفتم یک ماه قبل. یک هفته اول دل درد شدیدی بود و شبانه بیمارستان رفتم که گفتند یا تاثیر خود ویروس بوده یا داروهایی که مصرف کرده بودم روده من سوراخ شده بود و آلوده. همان شب اورژانسی عمل شدم. سه ـ چهار روز بعد چون آلودگی زیاد بود شکم را باز کردن و شب خطرناکی بود. حتی دکترها مثل فیلم ها به خانواده ام گفته بودند اگر امشب بدنش دوام بیاورد می توان به بهبودی اش امیدوار بود. خدا را شکر دعای شما و لطف خداباعث شد اتفاق بهتری بیفتد.

امیرسلیمانی در پایان گفت: دو سه ماهی تا خوب شوم کار می برد. فقط خواستم از همه تشکر کنم. می دانم عادت ندارید من را بی انرژی بینید. ولی نمی توانستم از شما تشکر نکنم. واقعا دست تک تکتکتاون رو می بوسم و دمتان گرم. من تمام زندگی ام صادقانه برای شما کار کردم از این به بعد هم از جانم برای شما مایه می گذارم. به زودی با همان انرژی می آیم.

منبع: ایسنا

کد مطلب: ۲۱۳۹۵۳
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت

پیشنهاد سردبیر