جین اسمارت در «بابیلون» به برد پیت و مارگو رابی پیوست

سرنا_جین اسمارت به فیلم سینمایی «بابیلون» به کارگردانی دیمین شزل پیوسته است و در کنار برد پیت و مارگو رابی، ایفای نقش می‌کند.

هالیوود ریپورتر نوشت: جین اسمارت که برای بازی در سریال کمدی «Hacks» از شبکه HBO Max از مدعیان جوایز امی محسوب می‌شود، جدیدترین بازیگری است که به فیلم پرستاره «بابیلون» پیوسته. این فیلم که در دوران طلایی هالیوود روایت می‌شود، توسط دیمین شزل برای کمپانی پارامونت کارگردانی خواهد شد.

مارگو رابی، بردپیت، دیه گو کالوا به همراه خوآن آدپو، لی جون لی و کاترین واتر استون، بازیگران دیگر این فیلم سینمایی هستند که تولید آن از هفته گذشته در لس‌آنجلس آغاز شده است.

داستان فیلم «بابیلون» که توسط شزل نوشته شده، در دهه ۱۹۲۰ هالیوود روایت می‌شود که صنعت فیلم از فیلم‌های صامت به سمت آثار صدادار در حرکت بود. گفته می‌شود اسمارت در این فیلم نقش یک خبرنگار هالیوود را بازی می‌کند که می‌تواند تاثیر زیادی را روی موفقیت و یا شکست بازیگران بگذارد.

اولیویا همیلتون و مت پلوف، تهیه‌کنندگان این فیلم هستند که قرار است، شیوه اکران خاصی داشته باشد. پارامونت این فیلم را با اکران محدود سینمایی در ۲۵ دسامبر ۲۰۲۲ و اکران گسترده در تاریخ ۶ ژانویه ۲۰۲۳ به مخاطبان عرضه می‌کند.

اسمارت در دهه ۱۹۸۰ به شهرت رسید و برای بازی در سریال‌های «Samantha Who» و «فارگو» نامزد دریافت جایزه امی شد. او اخیراً نیز در سریال «نگهبانان» که در جوایز بفتا عملکرد خوبی داشت، ایفای نقش کرد.

منبع: مهر

کد مطلب: ۲۱۴۴۸۳
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت