مستند «قهرمان»؛ روایت تلاش زن ۸۴ ساله‌ شیرازی که قهرمان دو میدانی شد

سرنا_مستند «قهرمان» که در برنامه «به اضافه مستند» رونمایی می‌شود، داستان زندگی زنِ ۸۴ ساله شیرازی است که قصد شرکت در مسابقات جهانی را دارد.

سی‌ و پنجمین قسمت از فصل چهارم برنامه تلویزیونی «به اضافه مستند» با پخش و بررسی مستند «قهرمان» به کارگردانی الهام آقالری روی آنتن شبکه مستند می‌رود.

مستند ورزشی «قهرمان» روایتی از بانوی شگفت‌انگیز شیرازی و یک قهرمان ملی است که پس از سال‌ها تلاش و تمرین در رشته ورزشی مورد علاقه‌اش، در ۸۴ سالگی می‌خواهد طعم حضور در مسابقات جهانی را بچشد.

فاطمه حشمتی، مادربزرگ ۸۴ ساله، قهرمان ملی و آسیایی در رشته دومیدانی است. او برای شرکت در مسابقه جهانی با چالش‌های زیادی به لحاظ مالی و اجتماعی مواجه است و برای رفع موانع برای حضور در مسابقه بسیار تلاش می‌کند. این فیلم مستند، روایتی از زندگی و تلاش‌هایشان برای رسیدن به این جایگاه است.

مستند «قهرمان» محصول شبکه مستند سیماست که برای اولین بار در جشنواره سینما حقیقت به نمایش درآمد و اکنون در اولین اکران تلویزیونی خود در برنامه «به اضافه مستند» پخش می‌شود.

در این قسمت و پس از پخش مستند، میز کارشناسی برنامه با حضور ثریا آقایی، بانوی بدمینتون‌باز کشور برگزار می‌شود. او چند روز پیش توانست سهمیه المپیک را دریافت کرد و به عنوان اولین بانوی بدمینتون باز ایرانی به مسابقات المپیک توکیو می‌رود. این قسمت از برنامه، روز سه‌شنبه ۲۲ تیر ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه مستند پخش خواهد شد و بازپخش آن روزهای چهارشنبه ۲۳ تیر ساعت ۸:۳۰ و جمعه ۲۵ تیر ساعت ۱۵ است.

«به اضافه مستند»، مجموعه برنامه تلویزیونی شبکه مستند است که به پخش مستندهای دیده نشده داخلی و خارجی در تلویزیون و بحث کارشناسی پیرامون موضوع مستند می‌پردازد. این برنامه با اجرای امین قدمی، کارگردانی محسن کریمیان و تهیه‌کنندگی یاسر فریادرس با آیتم‌های مختلف سه‌شنبه‌های هر هفته ساعت ۲۰ روی آنتن شبکه مستند می‌رود.

منبع: خبرآنلاین

کد مطلب: ۲۱۴۴۸۷
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت