بیتا منصوری: ارشا اقدسی بارها مرگ را تجربه کرده بود

سرنا_بیتا منصوری، تهیه کننده سینما می‌گوید، ارشا اقدسی هیچ‌گاه از مرگ نترسید، همیشه به استقبال آن می‌رفت و بارها این موضوع را تجربه کرده بود.

شاید فیلم سینمایی «رخ دیوانه» با کارگردانی ابوالحسن داوودی و تهیه کنندگی بیتا منصوری را دیده باشید. فیلمی که در سکانس‌ پایانی امیر جدیدی از یک ساختمان ۱۵ طبقه پرت می‌شود. بدلکار آن فیلم کسی نبود جز مرحوم ارشا اقدسی. هنرمندی که همه او را به شجاعتش می ‌شناختند و حالا دیگر در میان ما نیست.

بیتا منصوری تهیه‌کننده «رخ دیوانه» درباره استقبال ارشا اقدسی از مرگ گفت: «ارشا همیشه به استقبال مرگ می‌رفت و بارها مرگ را تجربه کرده بود و در نهایت هم این اتفاق تلخ رخ داد. حالا ارشا اقدسی کنار پیمان ابدی است و سینمای ایران چه افراد مهمی را از دست داد.»

این تهیه کننده درباره شجاعت ارشا ادامه داد: «ارشا یکی از مهم‌ترین عنصرهای سینمای ایران بود که هیچ‌وقت به هیچ‌کاری نه نمی‌گفت. بعضی‌ها یک کار خیلی کوچک را بزرگ جلوه می‌دهند، اما ارشا دقیقا نقطه مقابل این افراد بود، کارش را آنقدر دوست داشت که به سخت‌ترین کارها نه نمی‌گفت بلکه فکر می‌کرد تا چگونه آن را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. حتی شاگردان زیادی تربیت کرد و این کار را به درستی انجام داد.»

منبع: خبرآنلاین

کد مطلب: ۲۱۷۶۸۵
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت