چرا یک باره تبلیغات فیلم مدیترانه با بازی مهراوه شریفی نیا و پوریا پورسرخ در همه جا متوقف شد؟

فیلم “مدیترانه” که بیش از دو سال از زمان تولیدش می‌گذرد در حالی روی پرده رفته که با توقیف تیزر تبلیغاتی در برخی شبکه‌های اجتماعي و ازجمله اینستاگرام مواجه شده!!

"مدیترانه" که از حضور پوریا پورسرخ، مهراوه شریفی‌نیا و بهرنگ علوی در نقش‌های اصلی سود می‌برد، به تازگی از تئوری رونمایی کرده که اینستاگرام مبادرت به فیلتر آن نموده است!

در حالی که انتظار نمی‌رفت فیلم بتواند با استقبال مواجه شود، اما گروه سازنده و تیم تبلیغاتی، تمام توان خود را به کار گرفتند تا این فیلم دیده شود. فیلمی که شاید بتوان عنوان نخستین بر آن نهاد، فیلمی درباره رشادت‌های مدافعان حرم که بر پرده سینماها دیده می‌شود.

در حالی که امروز صفحات فضای مجازی و به خصوص اینستاگرام نقش اساسی در جذب مخاطب دارند و سینما نیز از این امر مستثنی نیست و با فراهم‌کردن مواد تبلیغاتی همانند سایر کالاهای فرهنگی و هنری دیگر، در تلاش است تا بتواند مخاطب هدف خود را از این طریق برای تماشای آثار به سالن سینما بکشاند. گروه تبلیغاتی فیلم «مدیترانه» نیز با بهره‌گرفتن از این اتفاق تلاش کرد تا بتواند مخاطب هدف خود را جذب کند که در یک اقدام غافلگیرانه دومین تیزر تبلیغاتی این فیلم از سوی اینستاگرام حذف شد.

ظاهرا مدیران برخی شبکه‌های اجتماعي حالا دیگر تنها به حذف فیلم‌ها و عکس‌های واقعی مربوط به مدافعان واکنش نشان نمی‌دهند، بلکه آثار هنری را که در این عرصه تولید می‌شوند، از معرض دید خارج می‌کنند. اینستاگرام به حذف تیزرهای «مدیترانه» بسنده نکرد و صفحات کارگردان و تهیه‌کننده فیلم را هم برای چندمین بار مسدود کرد .

"مدیترانه" در حالی با توقیف تیزر و محدودیت‌های اینستاگرامی روبرو شده که صرفا روایتی دارد از عشق زوجی جوان که رابطه‌شان به طرزی غیرقابل پیش بینی با درگیری‌هاي منطقه و مدافعان حرم پیوند می‌خورد!

منبع: فارس

کد مطلب: ۲۱۸۳۹۵
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت

پیشنهاد سردبیر