نمایش فیلم «برف می‌نامد» در دو جشنواره جهانی

مستند «برف می‌نامد» به کارگردانی مرجان خسروی، در ادامه روند پخش جهانی خود و پس از حضور در جشنواره‌های ایدفا، بیگ اسکای، دالاس، دی‌ام‌زد، شهریور و مهر، در دو رویداد سینمایی دیگر به نمایش درخواهد آمد.

مستند «برف می‌نامد» به کارگردانی مرجان خسروی و تهیه‌کنندگی مهدیه‌سادات محور، در دو جشنواره‌ فیلم‌های قوم‌نگارانه بلگراد و فیلم‌های مستند زنان آذربایجان اکران خواهد شد.

جشنواره فیلم‌های مستند زنان آذربایجان «Sevil Doc» با تمرکز بر مستندهایی با موضوعیت زنان در تاریخ ۲۵ تا ۲۹ اگوست (سوم تا هفتم شهریور ۱۴۰۰) در سه بخش رقابت فیلم‌های بلند، کوتاه و محلی در شهر گنجه‌ آذربایجان برگزار می‌شود. مستند «برف می‌نامد» در بخش فیلم‌های بلند این رویداد به رقابت خواهد پرداخت.

جشنواره‌ مستند فیلم‌های قوم نگارانه بلگراد (Ethno Film) هم در تاریخ ۴ تا ۸ اکتبر (۱۲ تا ۱۶ مهر ۱۴۰۰) در پایتخت یوگسلاوی برگزار می‌شود. در این دوره از این جشنواره، ۲۶ فیلم در سه بخش به رقابت می‌پردازند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «مینا سه فرزند دختر دارد و حالا منتظر تولد فرزند چهارمش است. جنسیت فرزند چهارم او به ادامه‌ زندگی او با شهباز پیوند خورده است.»

کد مطلب: ۳۵۳۱۲۹
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت