حمله عجیب و تند کیهان به آنجلینا جولی؛ او جاسوس و هرزه است

کیهان در یادداشتی تند و توهین‌آمیز «آنجلینا جولی»؛ بازیگر مشهور هالیوودی را یک جاسوس هرزه خواند!

این روزنامه نوشت:

* آمریکا بعد از بیست سال خباثت و جنایت و در نهایت شکست در سیاست، جاسوسه هرزه خود را به‌عنوان فعال فرهنگی در امور زنان و دختران افغانی مأمور جنگ روانی و فعالیت فرهنگی می‌کنند. کسی نمی‌پرسد آنجلینا با چه رویی از زنان و دختران افغانی دم می‌زند؟ دانش‌آموزان دبیرستان سیدالشهداء که با زبان روزه به شهادت رسیدند دختر نبودند؟

* در ایران هم همصدا با این جانوران، برخی سلبریتی‌های کذاب، قالتاق، مالیات‌گریز و اصلاح‌طلبان اعتدالی که هشت سال مردم را دچار وبا و طاعون کدخداپرستان کردند و سفره و اقتصاد را نابود کردند نیز برای وادار کردن ایران به جنگ با طالبان یقه‌درانی می‌کنند و آنچه لایق خود است را به مردم شریف و نظامیان غیور ایران می‌گویند.

* گویی زمان حمله به دانشگاه کابل و جهانی شدن پیامک جانسوز «جان پدر کجاستی؟» که جگر هر آزاده‌ای را پاره‌پاره می‌کرد، لال بودند.

آنجلینا جولی نامه‌ای از یک نوجوان افغان را در بحبوحه تسلط طالبان و فروپاشی دولت افغانستان در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. او که تا پیش از در هیچ شبکه اجتماعی فضای مجازی عضویت رسمی نداشت، به اینستاگرام پیوست. او رکورد رسیدن به یک میلیون دنبال‌کننده که پیش از این در اختیار جنیفر آنیستون بود را در این حضور غافلگیرکننده شکست.

بیشتر بخوانید: حمله آنجلینا جولی به بایدن

کد مطلب: ۳۵۳۲۸۲
لینک کوتاه کپی شد
  • زهره ارسالی در

    هرزه وجاسوس بی شخصیت شماهاین که درموردیه انسان شریف ومهربون اینجوری ازکلمات زشت که لایق خودتونه استفاده میکنیدشرم برشماها

  • را ارسالی در

    ایشون یک فرشته استکه کلی بچه به سرپرستی گرفتن😍😍

  • ناشناس ارسالی در

    کیهان دهنتوببند

دیدگاه

تازه ها

یادداشت