سلفی دو روحانی با جواد عزتی به آرژانتین رسید

فیلم سینمایی «پارادایس» به کارگردانی علی عطشانی، راهی بخش مسابقه جشنواره بین‌المللی پارانای آرژانتین شد. هدف این جشنواره، ایجاد سهم مثبت در توسعه فرهنگ و صنعت فیلم عنوان شده است.

فیلم سینمایی «پارادایس»، ساخته علی عطشانی، سی و چهارمین حضور بین‌المللی خود را در جشنواره بین‌المللی فیلم مستقل پارانا (PIFF) تجربه می‌کند.

این جشنواره، توسط مرکز بین‌المللی تحقیقات تجربی فیلم و فیلم هنری (CICVE) ،متعلق به انجمن مدنی کتابخانه پدرو لمبل، به مدیریت استبان آماتی به صورت رقابتی برگزار می‌شود.

هدف جشنواره پارانا ایجاد سهم مثبت در توسعه فرهنگ و صنعت فیلم عنوان شده است. چهارمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستقل پارانا از ۳ تا ۱۰ سپتامبر (۱۲تا ۱۹ شهریور) ۲۰۲۱ در شهر پارانای (PARANA) کشور آرژانتین برگزار می‌شود و اسپاسیو جا محلی برای نمایش و ارائه فیزیکی فیلم‌های این جشنواره است.

 مهران رجبی، جواد عزتی، محمدعلی نجفیان، سامان صفاری، کیان کاووسی، مسعود بهارلو و بیتا عطشانی از ایران و الیویا بورکات، ماتیاس متس، کلاتسیدا روبرت و کاترین فولوس از کشور آلمان در فیلم «پارادایس» به ایفای نقش پرداخته‌اند.

در فیلم سینمایی «پارادایس»، جواد عزتی، طلبه‌ای جوان است که دوستش در اینستاگرام با دختری آلمانی آشنا شده و برای دیدن او راهی آلمان می‌شوند!

 

 

منبع: خبرآنلاین

کد مطلب: ۳۵۳۴۹۷
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت

پیشنهاد سردبیر