جزئیات اکران فیلم مخفیانه و پنهانی استیون سودربرگ

استیون سودربرگ، برای معرفی جدیدترین فیلمش که کاملا تاکنون پنهان نگاه داشته شده است، در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو حضور می‌یابد.

جشنواره فیلم تورنتو، دیروز (پنج شنبه ۱۱ شهریور) به صورت ناگهانی اعلام کرد که استیون سودربرگ، اولین اکران جهانی فیلم خود را که تا کنون مخفی نگه داشته شده بود، در این جشنواره انجام خواهد داد و جزییات این اکران و نیز چگونگی امکان تهیه بلیت به زودی به اطلاع عموم خواهد رسید. 

جدیدترین فیلم این کارگردان برنده اسکار با عنوان «بدون حرکت ناگهانی» با بازی دان چیدل و بنسیو دل تورو در ماه جولای (تیر امسال) در اچ‌بی‌او مکس منتشر شد.

او اخیراً یک فیلم درام جنایی دیگر با عنوان «کیمی» با بازی زوئی کراویتز و اریکا کریستنسن در دست ساخت داشت که هنوز دیده نشده است ولی ظاهراً این فیلم همان فیلمی نیست که تورنتو از آن حرف زده است.

در بیانیه مدیران جشنواره فیلم تورنتو آمده است: «ما از هیجان و انتظار شهرمان الهام گرفته‌ایم و با توجه به زمان سختی که همه تجربه کردند حالا می‌خواهیم در هفت روز از تماشاگران داخلی و بین‌المللی خود و مهمانان صنعت سینما و روزنامه‌نگاران و چهره‌های سینمایی با برگزاری یک جشنواره فراموش نشدنی استقبال کنیم.»

سودربرگ از فیلمسازان مهمی است که در چهل وششمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو که از ۹ تا ۱۸ سپتامبر (۱۹ تا ۲۷ شهریور) برگزار می‌شود، حضور خواهد داشت. دنی ویلنوو برای معرفی «تل ماسه» نیز از حاضران این دوره است که در عین حال جایزه کارگردانی راجر ایبرت این جشنواره را دریافت می‌کند.

این جشنواره امسال از آری وگنر فیلمبردار با اهدای جایزه آسیایی تجلیل می‌کند. از دیگر گرامیداشت‌های این دوره جشنواره تجلیل از دیون وارویک اسطوره موسیقی با اهدای جایزه ویژه است. دنیس گوله فیلمساز کانادایی نیز جایزه استعداد در حال ظهور را می‌گیرد. جسیکا چستین و بندیکت کامبربچ جوایز بازیگر سال را دریافت می‌کنند و آلانیس ابوبمساوین مستند ساز، نویسنده و خواننده نیز با دریافت جایزه جف اسکول تجلیل می‌شود.

کلیفتون کالینز جونیور، لیلی رز دپ، اندرو گارفیلد، ریچارد جنکینز، کایرا نایتلی، هیلی لو ریچاردسون، جاش اوکانر، آلیسون پیل، جون اسکایب و سیگورنی ویور از دیگر چهره‌های حاضر در این دوره جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو هستند.

منبع: مهر

کد مطلب: ۳۵۳۵۱۵
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت