تاریخ اکران فیلم برادران ارک مشخص شد

تهیه‌کننده فیلم سینمایی «پوست» از اکران این فیلم در مهرماه خبر داد.

 فیلم سینمایی «پوست» به کارگردانی بهمن و بهرام ارک و تهیه‌کنندگی محمدرضا مصباح مهرماه ۱۴۰۰ روی پرده سینماهای سراسر کشور می‌رود.

محمدرضا مصباح تهیه‌کننده «پوست» ضمن تایید این خبر گفت: منتظر یک موقعیت مناسب برای اکران فیلم هستیم و ترجیح‌مان نمایش آن در مهرماه است.

او پیش از این درباره اکران آنلاین این فیلم بیان کرده بود: اکران آنلاین به درد فیلم‌هایی مانند «پوست» نمی خورد زیرا این فیلم فضایی دارد که حتما باید در سینما دیده شود. جذابیت این ژانر این است که در محیط بسته و در پرده سینما تماشا شود بنابراین ما برنامه‌ای برای اکران آنلاین «پوست» نداریم و صبر می کنیم تا ببینیم شرایط چگونه رقم خواهد خورد.

«پوست» نخستین فیلم بلند سینمایی بهمن ارک و بهرام ارک در مقام کارگردان و تهیه‌کنندگی محمدرضا مصباح در سال ۱۳۹۷ ساخته شده است.

موضوع این فیلم عشق، جادو و خرافه پرستی است و درباره خانواده‌ای است که شامل یک مادر و پسر هستند و زندگی آن‌ها به دلیلی دچار مشکل می‌شود. «پوست به زبان ترکی تولید و فیلمبرداری آن در روستای باویل شهرستان اسکو و میلان انجام شده است.

«پوست» در سی و هشتمین جشنواره ملی فیلم فجر حضور داشت و در هفت بخش «بهترین فیلم هنروتجربه» برای محمدرضا مصباح، بهرام و بهمن ارک، «بهترین موسیقی متن» برای بامداد افشار، «بهترین تدوین» برای محمد نجاریان، «بهترین صدا» برای امیر شاهوردی به عنوان صدابردار و علیرضا علویان به عنوان صداگذار، «بهترین طراحی لباس» برای رسول علیزاده، «بهترین طراحی صحنه» برای پوریا اخوان و «بهترین جلوه‌های ویژه میدانی» برای آرش آقابیک نامزد دریافت جایزه شد و در نهایت دو جایزه «بهترین فیلم هنروتجربه» و «بهترین موسیقی متن» را از آن خود کرد.

این فیلم همچنین در اولین حضور جهانی خود در سی و چهارمین جشنواره فیلم «لیدز» به نمایش در آمد.

امید والا، عاشیق ولی عبدی، فاطمه مسعودی فر، جواد قامتی، محمود نظرعلیان، صدیقه دریانی، وحید شیرزاد، نرجس دلارام، داود نورپور، ابراهیم دهقان زاده، داود مظلومی رواسانی، هادی افتخارزاده، صمد دلنواز، وحید دلنواز، محمد شامی در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند.

 

کد مطلب: ۳۵۳۵۳۵
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت

پیشنهاد سردبیر