حمایت جانانه وحید رهبانی بازیگر گاندو از بهروز وثوقی

وحید رهبانی در گفت‌وگویی جنجالی درخواست بازکشت بهروز وثوقی به خاک وطن را مطرح کرد.

وحید رهبانی بازیگر نقش محمد در سریال جنجالی گاندو در گفت وگویی که اخیراً از او منتشر شده است در ارتباط با اجازه مسئولان به امثال بهروز وثوقی برای برگشت به وطن گفت:

اگر تصمیم‌گیرنده من بودم در را (برای امثال آقای وثوقی) باز می‌کردم، برای اینکه خاک مثل مادر است. فارغ از اینکه یک نفر چه کرده و چه عقبه‌ای دارد. بهروز وثوقی و امثال ایشان خیلی خوبی‌ها داشته‌اند و احتمالاً بدی‌هایی هم ممکن است داشته باشند، ممکن است روی نسلی تأثیری گذاشته باشند، تأثیر مثبت یا منفی.

وی اضافه کرد: باید برای بازگشت همه به ایران در را باز کرد، این خاک متعلق به همه است. حالا یک پیرمرد حتماً دوست دارد زندگی‌اش را در خاک مادری به پایان برساند. من اگر تصمیم‌گیرنده باشم حتماً درها را باز می‌کردم. اینکه چه باید کرد من نمی‌دانم و این را باید مسئولین پاسخ دهند ولی به‌هرحال اگر بیایند از من مشورت بگیرند می‌گویم خاک را از آن‌ها دریغ نکنیم.

منبع: دیده بان ایران

کد مطلب: ۳۵۳۶۲۰
لینک کوتاه کپی شد
  • ناشناس ارسالی در

    چراکه نه مگر جنایت کرده ایران برای همه ایرانیان است کشور خانه شخصی کیهان وامثال اینها نیست

  • ناشناس ارسالی در

    والا ماکه یادمون نیست اینهاچه کرده اند ولی خب خواننده های زن رو که نمیزارن اینجا بخونن و ازطرفی اونها هم نمیتونن گوشه نشین خونه بشن چون راه درآمد امرارمعاش شغل و زندگی و شخصیتشان ازین راه است و وقتی صدای زیبایی دارد درگلوشون روکه نمیتونن ببندن اونهاچی خانم حمیرا بنده خدامگه چه کرده حتی اینجاهم پوششهای نامتعارف نداشته ولی وقتی بیاد چه کار کنه هرچندکه سنشون گذشته اماکاش اجازه بدن همشون فعالیت خودشونو بنحوی داشته باشن چرا زورمیگن چرا آزادی ها رو ازملت گرفتن چرا دین رو وسیله کردن ماجووناچه گناهی کردیم گیراین حکومت افتادیم

دیدگاه

تازه ها

یادداشت