حراج خودروهای شارلیز ترون و تام هنکس/ عکس

۱۳ دستگاه خودرو که شش سال پیش در فیلم سینمایی «مکس دیوانه: جاده خشم» به کارگردانی جرج میلر به کار گرفته شده بودند، چند روز دیگر در استرالیا چکش حراج می‌خورند.

یکی از این خودروها موسوم به «ابزار جنگ» همان است که شخصیت امپراتور فیوروسا با بازی شارلیز ترون سوار آن می‌شد و به جنگ می‌رفت. این ۱۳ خودرو را شاید بتوان عجیب‌ترین مواردی دانست که تا امروز در یک حراجی به نمایش درآمده و چکش خورده‌اند. هر چند قرار نیست این حراجی به شیوه حراجی‌های هنری با داد و فریاد خریداران و پیشنهاددهندگان همراه باشد.

حراج‌خانه لوید آکشنز استرالیا برنامه فروش خودروهای «جاده خشم» را روزهای شنبه و یکشنبه ۲۵ و ۲۶ سپتامبر برگزار می‌کند و در آن تقریبا تمام خودروهایی که در این فیلم پرهزینه و پرفروش جلوی دوربین رفته بودند، حراج می‌شوند. شیوه کار هم به این شکل است که خریداران امیدوار پیشنهادهای خود را در پاکت‌های سربسته به مدیران حراج‌خانه لوید ارائه می‌کنند و در نهایت فرد برنده از میان بهترین پیشنهاددهنده‌ها برگزیده می‌شود.

wJQ6gRGt7VZJ

برنامه حراج ۱۳ خودرو «جاده خشم» در شرایطی برگزار می‌شود که میلر در تدارک تولید فیلمی تازه بر اساس داستان‌های «مکس دیوانه» است. این فیلم به ماجراهای گذشته امپراتور فیوروسا می‌پردازد و پیش‌تر قرار بود تابستان ۲۰۲۳ روی پرده سینماها برود اما به دلیل همه‌گیری کرونا زمان آغاز تولید آن عقب افتاد و به احتمال زیاد برای نمایش در سال ۲۰۲۴ آماده می‌شود.

«مکس دیوانه: جاده خشم» سال ۲۰۱۵ به نمایش عمومی درآمد و برنده شش جایزه اسکار در رشته‌های فنی شد. فیلم نامزد اسکار بهترین فیلم و بهترین کارگردانی هم بود که به این دو جایزه بسیار مهم نرسید. «جاده خشم» با بازی تام هاردی و شارلیز ترون در نقش‌های اصلی با بودجه ۱۵۰ تا ۱۸۰ میلیون دلار تولید شد و ۳۷۵ میلیون دلار در دنیا فروخت.

 

کد مطلب: ۳۵۳۹۸۳
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت