معرفی فیلم‌های بخش مسابقه «پویانمایی کوتاه» جشنواره فیلم کودک

فهرست فیلم‌های منتخب پویانمایی کوتاه برای حضور در بخش ملی سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی کودکان و نوجوانان، اعلام شد.

در سی‌وچهارمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان ۱۷ فیلم در بخش پویانمایی کوتاه به نمایش درمی‌آید.

فهرست آثار «پویانمایی کوتاه»

۱. «آی‌دی»، به کارگردانی فهیمه قبادی و تهیه‌کنندگی فهیمه قبادی و مرگز گسترش سینمای مستند و تجربی
۲. «بادهای پاییزی، بادهای بهاری و دو کبوتر»، به کارگردانی صادق جوادی و تهیه‌کنندگی امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
۳. «پرنده‌باز»، به کارگردانی سید احمد جعفریان و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران دفتر خمینی‌شهر
۴. «پسربچه و درخت سیب» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی جلال پناهی
۵. «پیش از بهشت»، به کارگردانی احمد حیدریان و تهیه‌کنندگی محدثه پیرهادی- محصول باشگاه فیلم سوره
۶. «خوردم، خوردی،…»، به کارگردانی شیدخت دژم‌شهابی و تهیه‌کنندگی شیدخت دژم‌شهابی و مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی
۷. «خوش آمدید»، به کارگردانی نعیمه محمودی و تهیه‌کنندگی نعیمه محمودی – محصول واحد پویانمایی شبکه فارس و نشر چشمه
۸. «درخت ترش»، به کارگردانی اکبر تراب‌پور و تهیه‌کنندگی اکبر تراب‌پور و انجمن سینمای جوانان ایران دفتر همدان
۹. «رویای ابری»، به کارگردانی و تهیه‌کنندگی ریحانه عین‌اللهی و بهاره عین‌اللهی
۱۰. «ستارگان زیر باران»، به کارگردانی و تهیه‌کنندگی سارا نامجو
۱۱. «شبح ترسو»، به کارگردانی ریحانه کاوش و تهیه‌کنندگی علی رئیس- محصول صدا و سیمای مرکز اصفهان
۱۲. «فوبی»، به کارگردانی و تهیه‌کنندگی الهام امینیان
۱۳. «کیمیاگر»، به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مسعود قدسیه
۱۴. «گذشته»، به کارگردانی حمید محمدی و تهیه‌کنندگی حمید محمدی و مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی
۱۵. «گنج واقعی»، به کارگردانی محسن صالحی‌فرد و تهیه‌کنندگی رضا صالحی
۱۶. «موزی که می‌خندید»، به کارگردانی ریحانه کاوش و تهیه‌کنندگی علی رئیس – محصول صدا و سیمای مرکز اصفهان

سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، به دبیری علیرضا تابش از ۱۶ تا ۲۱ مهر ۱۴۰۰ (۸ تا ۱۳ اکتبر ۲۰۲۱) با شعار «سینما، سرزمین خیال» برگزار خواهد شد.

منبع: خبرآنلاین

کد مطلب: ۳۵۴۱۷۳
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت