مهتاب کرامتی، علاقه‌مند به همکاری با کدام کارگردان‌هاست؟

مهتاب کرامتی، به عنوان تنها بازیگر و یکی از تهیه‌کنندگان فیلم کوتاه «ورای سکوت»، می‌گوید علاقه‌مند است که در کنار کارگردان‌های مستعد با ایده‌های نو قرار بگیرد و از آن‌ها حمایت کند.

«ورای سکوت»، با کارگردانی آذر تجلی و تهیه‌کنندگی مهتاب کرامتی و فاطمه ابوالقاسمی، یکی از شش فیلم کوتاه بسته «شکست زمان» است که این روزها روی پرده سینماهای هنروتجربه است. 

مهتاب کرامتی به عنوان تنها بازیگر این فیلم کوتاه و یکی از تهیه‌کنندگان آن درباره دلیل اصلی همکاری خود با آذر تجلی به عنوان کارگردان در «ورای سکوت» گفت: «فارغ از رفاقت قدیمی، همان‌طور که قبل‌تر در جلسه نقد و بررسی فیلم «ورای سکوت» که در باشگاه گلستان برگزار شده بود، گفته بودم، فیلم کوتاه و بلند برای من تفاوتی ندارد بلکه باعث خوشحالی من است که در کنار کارگردان‌های مستعد با ایده‌های نو قرار بگیرم و از آن‌ها حمایت کنم.»

وی افزود: «به همین علت پس از آن‌که در جریان روایت فیلم کوتاه «ورای سکوت» قرار گرفتم، که بدون دیالوگ و متکی به بازیگری است، به نظرم جذاب آمد. در نتیجه علاوه بر پذیرفتن نقش در این فیلم کوتاه، برای حمایت بیشتر از آذر تجلی، تهیه‌کنندگی این کار را در کنار فاطمه ابوالقاسمی برعهده گرفتم.»

این بازیگر معتقد است، رصد فیلم‌های کوتاه کارگردانان خوش‌فکر می‌تواند چشم‌اندازی از آینده سینمای حرفه‌ای و بلند را ترسیم کند. همچنین کار با بازیگران و عوامل حرفه‌ای سینما برای آن دسته از کارگردانان فیلم‌های کوتاه که قصد ورود به سینمای بلند را دارند، تجربه ارزشمندی است. 

کرامتی با بیان این‌که فیلم کوتاه، سینمای خود را دارد، گفت: «لزوما هر فیلمسازی که در این عرصه فعالیت می‌کند، قرار نیست وارد سینمای بلند شود و شاید بخواهد فقط فیلم کوتاه بسازد اما به نظر می‌رسد اغلب فیلمسازان جوان در گوشه ذهن‌شان نیم‌نگاهی  به سینمای بلند و حرفه‌ای دارند.»

وی در بخش دیگر صحبت هایش درباره تدوام تهیه کنندگی فیلم کوتاه خاطرنشان کرد: «علاقه‌مند هستم با حمایت از فیلم کوتاه در مقام تهیه‌کنندگی، شاهد اتفاقات نو و پویا در این حوزه باشم.»

«ورای سکوت»، فیلمی با بازی مهتاب کرامتی است که در خلاصه داستان آن آمده: «زنی که صداهای اطراف او را آزار می‌دهد، در پی از بین بردن صداهاست. او تک به تک صداها را قطع می‌کند تا این‌که…»

منبع: خبرآنلاین

کد مطلب: ۳۵۴۱۸۸
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت