لنز سیاه به تدوین رسید

فیلمبرداری فیلم کوتاه «لنز سیاه»، سومین اثر مهرداد عزیزی، با بازی امیر بهرامیان و امیر ورسه‌ای، به پایان رسیده و وارد مرحله تدوین شده است.

تصویربرداری فیلم کوتاه «لنز سیاه» با کارگردانی مهرداد عزیزی پارسا و تهیه‌کنندگی مشترک مهرداد عزیزی پارسا و آرزو موسی‌زاده به پایان رسید و روی میز تدوین قرار گرفت.

در خلاصه داستان این اثر آمده‌ است: «گاهی تماشای یک چشمه از آنچه به آن تبدیل خواهیم شد، می‌تواند همه چیز را تغییر دهد...»

امیر بهرامیان، امیر ورسه‌ای، والا عابدی‌ها، مهرداد عزیزی پارسا از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم کوتاه به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم کوتاه «لنز سیاه»، سومین ساخته مهرداد عزیزی پارسا در مقام کارگردان است. او پس از تجربه بازیگری و اجرای چند برنامه تلویزیونی، به کارگردانی روی آورده است. فیلم‌های کوتاه «بطری آب» و «یک خانه تا بهشت» از دیگر آثار ساخته شده توسط مهرداد عزیزی در سال ۹۹ هستند که اکنون روند شرکت در جشنواره‌های داخلی و خارجی را سپری می‌کنند.

 آرزو موسی‌زاده (نویسنده)، امیرحسین لشگری (فیلمبردار)، مرتضی شیرخانلو (صدابردار)، فاطمه شیدیان اکبر (دستیار کارگردان و منشی صحنه)، حسین حسن‌پور (گریم)، مهرداد عزیزی پارسا (تدوین)، علیرضا بهرامی (دستیار تهیه)، رضا فاطمی‌کیا و راضیه کرمی (جانشین تولید) و حمیدرضا برزگر (عکاس)، از دیگر عوامل این فیلم کوتاه هستند.

 

منبع: خبر آنلاین
کد مطلب: ۳۵۵۲۲۶
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت