پرستو گلستانی: در دنیای بهاره رهنما نشانه ای از نجابت صداقت و شرافت یافت نمی‌شود

پرستو گلستانی، در واکنش به این ادعای بهاره رهنما که در ویدئویی، گفته بود آن‌ها که پس از ۳۰ سال کار، به رفاه نرسیده‌اند، بی دست و پا هستند، از او خواست که نمک به زخم مردم نپاشد.

 پرستو گلستانی، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون، در یک نوشتار اینستاگرامی، به سخنان بهاره رهنما که این روزها جنجالی شده است، واکنش نشان داد.

این بازیگر در مقدمه نوشتار خود آورده است: «در مورد آن، که تصویری از بی‌دست‌پایی را از نظرگاه شخصی خود -و هم‌مسلکان این روزگاری‌اش- ترسیم کرد.»

گلستانی در ادامه نوشته است:

«این چه جور آدمی است که خود را هنرمند فرض می‌کند و -به قول خودش- بعد سی‌سال هنوز نمی‌فهمد که از راه هنر واقعی، البته در ایران، نمی‌شود -و تاریخ می‌گوید، تا امروز نشده است- به زندگی و رفاه -حتی از نوع مختصرش- رسید.
شنیدیم، دیدیم و همچنان می‌شنویم و می‌بینیم که هیچ اهلِ واقعی هنر و شعور و فرهنگ در این مملکت، روزگار به رفاه، حتی نسبی، نمی‌گذراند.
هنرمندها و کلاً‌ آدم‌ها نمی‌توانند با درآمد بازیگریِ واقعی -و حتی کارمندی و کارگری و…- روزگار به رفاه -حتی نسبی- بگذرانند.
تو در جهانی زندگی می‌کنی که معیارهایت یا ایرانی نیست یا نشانه‌ای از شرافت، صداقت، سلامت، نجابت در آن یافت می‌نشود.
پس، ای هنری‌زن، به رفاه خودت برس و نمک‌پاش دل ریش مردم روزگارت نباش.»

واکنشِ تندِ پرستو گلستانی به سخنان جنجالی بهاره رهنما

 

کد مطلب: ۳۵۵۲۶۸
لینک کوتاه کپی شد
  • علی ارسالی در

    دورود ب شرف و غیرتت خانم گلستانی گل گفتی

  • ناشناس ارسالی در

    تازه به دوران رسیده ی خودشیفته حالم ازت بهم خورد

  • ناشناس ارسالی در

    خانم گلستانی خیلی خوب جواب بهاره رو دادی نمیدونه که اگراین مردم ایران از او وبازیهای بی‌کیفیت او حمايت نمی‌کردن رهنمایی وجود نداشت که هر سال همسر جدیدی رو نمایی کنه .

دیدگاه

تازه ها

یادداشت