انتقام آنجلینا جولی از برد پیت با کمک فرزندانش

همه می‌دانند که بین آنجلینا جولی و برد پیت چقدر عشق وجود داشت. آن‌ها در سال ۲۰۱۲ بین ۱۰ زوج قدرتمند برتر هالیوود انتخاب شدند. اما همه چیز برای این زوج از زمانی که شروع به دعوا با یکدیگر کردند تمام شد.

به نقل از نشریه people، رابطه این دو نفر، به دلیل مسائل مختلف و ادعا‌های مطرح شده توسط آنجلینا جولی مبنی بر اینکه برد پیت متجاوز و خشن است و مشکلاتی دارد، تخریب شد.

این زوج در سال ۲۰۱۶ پس از تقریباً یک دهه با هم بودن، طلاق گرفتند. زمانی که این زوج درخواست طلاق دادند، همه چیز خوب بود، اما در مرحله‌ای که بحث به حضانت فرزندانشان رسید، آنجلینا جولی به طور کامل این ایده را مطرح کرد که بچه‌ها باید نزد وی بمانند، زیرا نگران امنیت آن‌ها است.

اسامی فرزندان آنجلینا جولی و برد پیت به شرح زیر است:

مدوکس جولی پیت، ۱۹ ساله
زارا مارلی جولی پیت، ۱۶ ساله
شیلو جولی پیت، ۱۵ ساله
پکس جولی پیت، ۱۷ ساله
ویوین و ناکس جولی پیت، ۱۲ ساله

پس از طلاق و با سرد شدن روابط بچه‌ها و برد پیت، به نظر می‌رسد آنجلینا جولی از فرزندانش برای انتقام گرفتن از برد پیت برای ترک خود، استفاده می‌کند.

جولی به طور مداوم برد پیت را می‌بیند و اگرچه اکنون پیت حق فرزندانش را ببیند، اما همچنان رابطه بچه‌ها با جولی صمیمانه‌تر به نظر می‌رسد. جولی در آخرین دادگاه به قاضی گفت که با برد پیت رفتار ویژه‌ای داشته و فقط به این دلیل که برد پیت یک ستاره بزرگ است طرف او را گرفته است. اگرچه این قاضی با یک قاضی جدید جایگزین شد، اما این واقعیت تغییری نکرد که برد پیت ۵۰ درصد حضانت فرزندانش را بر عهده خواهد داشت.

جولی چندین بار نیز، چیز‌هایی را فروخت که متعلق به شوهر سابقش برد پیت است، از اشیاء تا املاک و مستقلات. فرزندان آن‌ها اکنون نوجوان هستند و می‌توانند در مورد اینکه با چه کسی می‌خواهند وقت بگذرانند و با چه کسی بمانند، تصمیم بگیرند. اما نبرد زوج سابق، بیش از ۵ سال است که ادامه دارد.

 

کد مطلب: ۳۵۵۶۲۰
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت