ماجرای قهر کردن نیکی کریمی با هادی حجازی‌فر/ نیکی کریمی خطاب به هادی حجازی فر: تو اصلا بازیگر نیستی

هادی حجازی‌فر با روایت خاطره‌ای از پشت صحنه از پشت‌صحنه فیلم سینمایی «آتابای» ماجرای قهر نیکی کریمی با خودش را تعریف کرد.

فیلم‌سینمایی «آتابای» با گارگردانی نیکی کریمی و بازی هادی حجازی‌فر جواد عزتی و سحر دولتشاهی در سینماها اکران می‌شود. 

شب گذشته(پنجشنبه ۱۸ آذر) حجازی‌فر در برنامه کافه‌آپارات مقابل فریدون جیرانی نشست و به سوالات او درباره «آتابای» پاسخ داد. 

در ابتدا هادی حجازی‌فر که بازیگر این فیلم است درباره کارگردانی نیکی کریمی گفت: «بیش‌ترین امتیاز فیلم «آتابای» ، کارگردان آن خانم نیکی کریمی است که از بازیگر بازی خوبی می‌گیرد.» 

حجازی‌فر خاطره‌ای از پشت‌صحنه فیلم سینمایی «آتابای» تعریف کرد و گفت: «موقع‌بازی من واقعا در آتابای گم شده بودم. همان سکانسی که لای درخت‌های آلبالو می‌دوم و ما این میوه‌ها را با کود روی درخت نگه داشته بودیم، دکوپاژ خانم کریمی اینگونه بود که من از روبه رو بدوم و این درخت‌ها بسیار خشک و شکننده بودند، موقع دویدند سر و صورت من به این شاخه‌ها اصابت کرد.»

او درباره واکنش نیکی کریمی نسبت به این موضوع گفت: «خانم کریمی پس از این ماجرا عصبانی شد و گفت من بازیگری که به خودش آسیب می‌رساند را نمی‌خواهم. تو اصلا بازیگر نیستی و به نحوی قهر کردند. در موقعیت‌های بعدی به گفتند به من اعتماد کن و در نهایت سکانسی که بسیار آن را دوست دارم رقم خورد.»

 

منبع: خبر آنلاین
کد مطلب: ۳۵۵۹۱۵
لینک کوتاه کپی شد
  • احمد علیزاده ارسالی در

    آقای حجازی بازیگر خوبی هست وقتی مردان برای خانم ها نقش بازی میکنند( امربر)می شوند خوب بعضی از این خانم ها برای عرض اندام یا بقول معروف قیافه و خودنمایی که بله ما خامها هم می تونیم، وگرنه قطعا بازیهای آقای حجازی را دیدن قبلا که نقش دادند،یا از بیخ چیز مهمی نبوده وفقط حس دلسوزی زیاد باعث شده اون حرف را بزنند چون خانمها دلسوز تر از آقایان هستند،نیازی به رسانه ای کردن نبوده

دیدگاه

تازه ها

یادداشت