تمامی روابط عاشقانه‌ی امیلیا کلارک ؛ از جیمز فرانکو تا سث مک فارلن و چارلی مک داول

امیلیا کلارک (Emilia Clarke) بازیگری انگلیسی است که با بازی در نقش دنریس تارگرین در سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones) به شهرت رسید.

 نقش مادر اژدهایان او را به چنان شهرتی در سراسر جهان رساند که چندین جایزه تلویزیونی را نیز برایش در پی داشت. امیلیا اخیراً در دو فیلم سینمایی Me Before You و  Last Christmas نیز بازی کرده است. او چهره برندهای مشهوری مانند دیور، دولچه اند گابانا و کلینیک نیز هست. اگر چه کلارک در سینما و تلویزیون نقش های عاشقانه ی متعددی بازی کرده اما زندگی عاشقانه ی واقعی اش را بسیار خصوصی و دور از چشم رسانه ها و عموم نگه داشته است. در سال ۲۰۱۲، کلارک مدتی با سث مک فارلن رابطه داشت اما این رابطه یک سال بعد به جدایی انجامید.

بعد از دیدار از یک نمایشگاه هنری در نیویورک در کنار هم، برخی از رابطه ی امیلیا کلارک و جیمز فرانکو در ژوئن ۲۰۱۳ گفتند. شایعات بسیاری در مورد آماده شدن این دو بازیگر مشهور برای ازدواج به گوش می رسید اما کلارک این شایعات را خنده دار خوانده و رد کرد. امیلیا کلارک در مصاحبه با مجله ی The Observer Magazine گفت: «عمه ام از آمریکا زنگ زد و گفت حلقه ات کجاست؟…. باورنکردنی است. او [فرانکو] البته خوش قیافه است. اما حس می کنم که تنها تعداد انگشت شماری از زن ها هستند که می توانند پس از تنها دو بار ملاقات، با هم نامزد شوند و من یکی از آن ها نیستم». در سال ۲۰۱۵ بود که خبر از رابطه ی کلارک با جای کورتنی بازیگر استرالیایی به گوش رسید، بعد از این که این دو در طول فیلمبرداری Terminator Genysis با هم آشنا شده بودند.

امیلیا کلارک (Emilia Clarke) بازیگری انگلیسی است که با بازی در نقش دنریس تارگرین در سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones) به شهرت رسید.

در سال ۲۰۱۸ بود که امیلیا کلارک و چارلی مک داول، کارگردان نسبتاً مشهور و فرزند مالکوم مک داول بازیگر بریتانیایی فیلم A Clockwork Orange و ماری استینبرگن با هم نامزد شدند. در همان سال تصاویری از امیلیا کلارک و مک داول در حالی که دست هایشان را در هم قفل کرده بودند در ونیز، کالیفرنیا منتشر شد. رابطه این دو حدود یک سال دوام داشت و در سال ۲۰۱۹ از هم جدا شدند. چارلی مک داول پس از آن با لیلی کالینز بازیگر سریال Emily in Paris و دختر فیل کالینز موسیقیدان ازدواج کرده است. امیلیا کلارک ظاهراً اکنون مجرد است و با کسی رابطه ای ندارد. علیرغم شایعاتی که در مورد رابطه ای او با کیت هرینگتون در دوران ساخت سریال بازی تاج و تخت وجود داشت، کلارک نه تنها با بازیگر نقش جان اسنو، بلکه با هیچ یک از دیگر بازیگران این سریال رابطه نداشته است.

منبع: روزیاتو
کد مطلب: ۳۵۶۳۱۹
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت